Dramatický životní příběh popisuje čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě. V dětství zažila nevěru u rodičů a díky ní se vymanila zpod nadvlády despotického otce...

Přečtěte si zajímavý příběh jedné z našich čtenářek. Nevěra může mít i svou lepší tvář...


Dobrý den,
protože budu psát o soukromém životě mé matky, prosím neuvádějte můj nick. Přemýšlela jsem, zda tento příběh napsat, ale vím, že všichni zde budou nevěru odsuzovat /smýšlím stejně, i když věřím, že někdy se prostě dá uklouznout/, a proto chci nabídnout trochu jiný pohled na nevěru.
Má mamka se vdávala v 17 letech. Musela, byla těhotná a tehdy nepřicházela do úvahy jiná možnost. Vzala si cholerika, alkoholika, člověka který pro ránu nešel daleko. Ale tenkrát to ještě nevěděla. Než si ji vzal, dokázal se dokonale přetvařovat. Jako prcek jsem to napětí nevnímala, na mě si zlost nevylíval a mamka svoje trápení úspěšně tajila. Pak se narodil bratr a únik z manželství byl o to těžší. Otec byl ve městě velký kápo a s každým kamarád, věřila ji jen nejbližší přítelkyně. To už jsem začínala tušit, že se něco děje a mamčiny modřiny nejsou jen tak.
Máma, aby aspoň na chvíli unikla z tohoto pekla, si našla milence. Netvrdím, že je to správná cesta, ale chápu ji. Otec jezdil na týdenní montáže, takže příležitost k schůzkám se vždycky našla. Jednou jsem s ním byla sama doma, nachystal mi večeři, ale já nechtěla, tak mě opravdu dost zmlátil. Mamka přišla večer, zjistila to, ráno když otec odešel, sbalila nás a odešli jsme k její kamarádce. Bohužel to bylo ve stejném městě. Otec ji ze života dělal peklo. Vydíral nás přes bráchu, který ho zbožňoval, protože byl jeho miláček. Naštěstí její milenec si našel práci v jiném městě a my se stěhovali s ním. Mamka si brzo našla práci a vedli jsme spokojený život. Jen brácha si musel zvyknout, že spadl z piedestalu. Sice se s přítelem po dvou letech rozešla, ale já jsem ráda, že nám pomohl dostat se z nejhoršího. Takže maminčina nevěra nám zajistila klidné dětství. Proto nikdy nikoho neodsuzuji, když se tato situace stane. Nikdy nevíte jaké byly okolnosti.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

  • Jak byste reagovala, kdybyste zjistila, že je vám manžel nevěrný?
  • Je pro vás fyzická věrnost v manželství důležitá?
  • Dovedete si představit, abyste mu odpustila, nebo by to byl konec?

Své příspěvky na toto závažné téma mi posílejte nejpozději 19. 9. 2012 do 15.00 hodin na naši e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím i možnost získání dárku - abyste si nedělaly z nevěry vrásky, mám tu pro jednu z přispěvatelek kosmetiku GARNIER Ultra Lift denní sérum a krém a také noční sérum a krém.

Bude-li to vaším přáním, vzhledem k závažnosti, budu zachovávat anonymitu přispěvatelek, pokud o ni v mailu s příspěvkem požádají.

denni nocni

Reklama