Včera si Nioneta v roli editorky tak trochu zavzpomínala, a kromě jiného Vám nabídla i několik článků, které vyšly na našem magazínu v dřívějších dobách. A mezi nimi byl i jeden můj, ve kterém se zamýšlím nad sexem v souvislosti s dětmi. Přečíst si ho můžete tady.

 

Ano, přesně tak. Ti z nás, kteří se stali rodiči, mají jistě bohaté zkušenosti s tím, jak se náš malý andílek dokáže v tu nejnevhodnější chvíli hlásit o svá práva.

 

A mě napadlo, že bychom si mohly dnes udělat takový trošku lechtivě veselý den. Napište mi, jak jste byli svou ratolestí vyrušeni zrovna v tom nejlepším, jak to Váš malý drobeček komentoval a jak jste se zachovala Vy a Váš manžel.

 

Určitě se mnoho z Vás ocitlo v situaci, kdy Vám do smíchu zrovna nebylo a kdy jste z výšin nádherného vzrušení a manželské erotiky museli sestoupit  a ukojit potřeby toho malého vetřelce.

 

Ve zmíněném článku jsem to trošku nakousla, ale nyní Vám jednu takovou prekérní situaci popíši trošku podrobněji. Stala se mé kamarádce v době, kdy byl její holčičce rok a půl.

 

V neděli po obědě byla cácorka uložena k odpolednímu spánku a rodiče se hbitě odebrali do ložnice užít si trošku těch radovánek. Tedy – před tím se samozřejmě ještě osprchovali. :o)))

 

Oddávali se jeden druhému a užívali si skutečně královsky. Dlouhá předehra, mazlení… až nebylo vyhnutí a museli postoupit o krůček dál. Protáčeli se na posteli ve všech možných i nemožných polohách a svět kolem nich se po tu dobu stal tak trochu zamlženým. Vnímali jen jeden druhého…

 

Přiblížilo se finále… Zrychlený dech, vzrušení vybičované k nepříčetnosti… Ona si kleká na všechny čtyři a on k ní přistupuje zezadu. Více podrobností již rozvádět nebudu, jistě je vám všem jasné, že si v této pozici asi nečetli F. L. Věka.

 

On na vrcholu blaha, pár okamžiků před závěrečným gejzírem, ona na tom byla podobně. V návalu vzrušení sklonila hlavu… a ztuhla. Průzorem mezi trupem a rukou uviděla ve dveřích kudrnatou hlavičku a obrovská kukadla, která svítila jako baterky a s nelíčeným zájmem pozorovala celé dění na manželské posteli.

 

Ve chvíli, kdy ta velká kukadla zachytila pohled své maminky, rozhodla se holčička zahájit hru na kukanou.

 

„Kuuuk,“ pronesla a laškovně schovala hlavičku za futra, aby ji vzápětí opět vynořila: „Kuuuk, mamí,“ šibalsky zamrkala a čekala na odezvu.

„Kukuk, Lucinko, kuk, běž si hajnout.“
Mamince se mluvilo velmi špatně... pochopitelně, při této činnosti většina z nás nemluví, ale vydává spíše blíže nespecifikovatelné vzdechy.

 

Lucinka si ale nemínila jít hajnout. Kukaná byla její oblíbená hra a chtěla si ji patřičně užít.

 

„Tatí, kuuuk.“
Rozhodla se, že zapojí i tatínka. Tatínek svou dcerušku zbožňoval nade vše a byl by ochoten dát si kvůli ní třeba i nohu za hlavu. Ovšem v té ošemetné situaci, ve které se nacházel, se mu kukat rozhodně nechtělo. „Bě..ee..ež si hajnout... Luuu..cko,“ snažil se použít svou otcovskou autoritu. Marně. Malá kukačka jakoby vycítila tátovu naprostou bezmoc.

 

„Kuuuk, tatí, kuuuk, mamí…,“ hýkala blahem.

 

Nebudu to protahovat. Nezbylo jim, než se společně prokukat až k úplnému konci. Otec se pak vyčerpaně sesunul, hlavu zabořil do polštáře, matka se zahalila do županu a šla zaopatřit spokojenou Lucinku.

 

Uznejte, že tato situace je prostě skvělá! Pokaždé, když si vzpomenu, jak mi ji kamarádka líčila, musím se smát.

 

Máte i Vy nějaké podobné zážitky? Vlastní či zprostředkované? Napište mi je, prosím…. Ať tu máme při úterku hezky veselo. Moc se těším!

 

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama