Stejný vkus na oblečení jako partner má čtenářka Malunke-kote. Pravda, ten její by byl rád, kdyby nosila více černou barvu, ale to je asi jediná věc, na které se neshodnou...

Černá se líbí partnerovi čtenářky Malinke-kote. Je to jediná věc, na které se neshodnou, ale jinak si v odívání rozumí...


Přeji všem pěkný den,

dnešní téma je zajímavé u kterého musím trošku zapřemýšlet. Zda mi můj přítel kecá do šatníku? Jak si to člověk vynaloží. Já osobně se přikláním k tomu, že mluví, ale pouze v dobrém slova smyslu. To znamená, že když jdeme nakupovat oblečení tak mi vybírá co by mi mohlo slušet a zda si to nechci zkusit. Ale že by mi něco natruc dával abych si to zkusila a koupila to rozhodně ne.

My většinou máme stejné představy a tak se nám většinou líbí veškeré oblečení stejné. Jak pro mě tak pro něj. Máme v tom docela dobré, že máme opravdu společné shody oblečení. Oblékám se podle sebe, co si zrovna chci vzít a jemu to nevadí. My máme výhodu v tom, že se nám vesměs líbí veškeré oblečení stejné. Je tedy pravda, že by rád, abych nosila častěji černé oblečení, ale s tím už se vyrovnal že ne každý den budu celá v černém. Ale když mě o to požádá tak není problém si tu černou jednou za čas vzít. Zato on často černou nosí, ale nevadí mi to. Proč? Protože když ho požádám aby si také vzal někdy barevné oblečení tak si ho vezme.

To spíše já mu tak trochu do oblíkání mluvím, ale na jeho černou už jsem si také trošku zvykla. Jediné co nepřekousnu je ten jeho dlouhý kabát co si pořídil asi před dvěma lety. Předemnou si ho naštěstí neoblékne. Mi se to nelíbí u mužu dlouhé kabáty. I když jsou tedy vyjímky, ale tenhle kdyby vy jste viděli tak by se vám to asi také nelíbilo že ho váš přítel či manžel nosí. Ani teď nepřirovnám k čemu mi v tom připadá. Hold co by člověk očekával od někoho kdo má rád metal a nosí metalové oblečení.

V to v čem se přítelovi nejvíce líbím jsem se už zmínila. Líbí se mu když nosím černé oblečení, ale barevnost nepohrdne. Jemu se líbí docela zatím vše co mám. Vždyť většinu část mám nakoupeno s ním společně. To že mám ráda mít každý den jiné oblečení už také všichni víte a to že mám ve skříni alespoň 100 triček už také víte. Takže není problém si vybrat dle situace. Barevnost mám taky dost. Od každé barvy něco takže není problém si i vzít barvu dle přítele. On barev moc nemá a když chceme někdy býti sladěné tak se prostě přizpůsobím jemu dle jeho barevnosti oblečení.

Užijte si dnešní snad krásný den,
Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama