Domácnost

Máme skvělého veterináře!

Se svým pejskem chodím stále ke stejnému veterináři, naštěstí mám mladého psa, takže to nejsou žádná velká vydání, jednou za rok očkování a zevrubná prohlídka.

Časem to asi bude asi horší. Zatím trpí pouze na zánět v uchu, na to nám dal veterinář kapičky za cca 50 Kč, když jsem se ptala v lékárně, nabízeli mi dovozové za 300 Kč, tak jsem s Andíkem dojela k veterináři a ten mi dal ty za 50 Kč (české), ty cizí tam měl taky, ale říkal, ať neutrácím, že ty naše „obyčejné“ jsou lepší a levnější, ať raději pejskovi koupím něco na zub.

Za ošetření nechtěl nic a ještě nám popřál pěkné uzdravení. V dnešní době, kdy vás chce každý jenom obrat o co nejvíc peněz, mně náš zlatý veterinární lékař připadá jako pohádkový dědeček a jsem moc ráda, že k němu chodíme. Vždycky se s tím mým malým lumpem pěkně pomazlí a ještě mu dá na rozloučenou nějakou tu kostičku. Je prostě skvělej a láska ke zvířatům z něho přímo čiší.

Za jiného bychom ho ani já ani můj věrný společník nevyměnili.

S pozdravem

helip


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

   
07.11.2006 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [3] helip [*]

  pro Ťapinu: nevím jak to má s nájmem, myslím, že si nebytové prostory pro ordinaci koupil, je to pán v důchodu a tak má ordinaci jen odpoledne, ale pokud vím, celý život se živil jako veterinář na Krajské veterinární správě, takže nevím, jak je na tom finančně. Každopádně je skvělej a svým přístupem pro nás nenahraditelnej (pro mě i mého pejska).

  superkarma: 0 08.11.2006, 08:52:28
 2. avatar
  [2] Alenka0010 [*]

  Asi to má jako koníček

  superkarma: 0 08.11.2006, 07:04:58
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Tak to se ale pan doktor asi živý něčím jiným, než praxí malých zvířat, ne? Takhle se to nedá brát, že dobrý doktor, který to dělá z lásky ke zvířatům dá kapky za 50 Kč a nevezme si nic za ošetření, zatímco ostatní odírají lidi z kůže. Kdybych to já měla praktikovat takhle, potřebovala bych 50 takových pacientů, jako bylo popsáno v článku, denně jen na zaplacení nájmu ordinace (bez energií)

  superkarma: 0 07.11.2006, 15:26:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme