Stejně jako mně, i vám se líbí zábavná videa. A protože jich do redakční schránky dorazilo velké množství, shnuli jsme je do jedné sbírky, kterou budeme v případě další přírůstků aktualizovat.

Toto video už asi vidělo hodně z vás,ale mne vždy potěší. Ja mám,ale štěstí a můj manžel takový není. Na tomto videu u mne ovšem boduje chlapeček s hadicí.

Ikar

Čtyřnásobně nakažlivý smích

Smích je nakažlivý, o tom není pochyb. Nejnakažlivější je, podle mého, smích dětí. Jak vidím smějící se dítě, roztávám a směju se také. Pro dobrou náladu vám proto posílám jeden rozkošný, hned čtyřnásobně nakažlivý dětský smích. :)

eli.emanuela

Dobrý den všem,

dlouho jsem přemýšlela, jestli vůbec mám něco poslat, protože se obvykle směju takovým kravinám, jakým nikdo jiný ne. A nakonec jsem si řekla - proč ne? Hrozí mi maximálně veřejný trapas :) Jenže scénky Kaisera a Lábuse, Suchoše a Geni nebo Ivana Mládka každý zná, tak posílám parodii na klip Sagvana Tofiho, který jsem na youtube.cz objevila náhodou a mohla jsem se popukat! Čím víckrát si to pustím, tím víc se směju, protože objevím další pohyb, který mě položí :D Líbí se mi, jak se tam ti blázni klátí a potácí, z toho nemůžu. Myslím, že se to klukům fakt povedlo! Pokud vás to nepobaví, tak jsem aspoň byla originální, ne? :D

Dante Alighieri

Dobrý den,

posílám Vám 2 videa pro pobavení. Hezký den přeje čtenářka verusa.

 

Ahoj redakce,
me vždycky pobavi nová série Simons cat. Připomene mi to moje kočky. Simon nikdy nezklame.

Více na www.simonscat.com/films.html
DanaD

Dobrý den,píšu Vám na dnešní téma,takový "trošku" jiný příspěvek. Raději se směju než pláču,avšak žijeme docela těžké životy,někdo težší někdo lehčí,ale myslím,že bychom se měli smát,co nejčastěji. Naposledy jsem se zasmála u Vašeho videa na žena-in. Směji se skoro všemu a pořád. Když je nějaká trochu těžší situace,tak se snažím se povznést a zasmát se jí.

Ale hodně se mi stává že se tak leknu,že se potom musím smát. Posílám vám video. Tohle video mi poslala kamarádka mailem,je dobré. Poprvé jsem se tak lekla,že jsem se musela válet na zemi. Ikdyž jsem ho viděla nejméně 10x,vždy se leknu a rozřehtám se. Nic jiného mě nedovede tak vyděsit a zároveň rozesmát.

!UPOZORNĚNÍ !
Na toto video by se měly kouknout jen silnější povahy,ti co mají nemocné srdíčko raději ne,nebezbečí infarktu ! ! ! Opravdu !

Alminka.

tomuhle např. říkám super reklama:

a tohle... no naprosto bez komentáře... super na mindráčky:

LEGRACI 3x ZDAR !!!

Lenčáč

ToraToraTora

Texty nebyly redakcí upraveny.

Děkujeme všem!

Zasmály jste se? Tak jedeme dál. Náš veselý den totiž bude pokračovat až do pozdních odpoledních hodin. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

 

Reklama