Novinky

Máme pro vás tipy na krásné knížky!

Začínají Vašim dětem jarní prázdniny? Chystáte se na hory? Nebo se těšíte na chvilku odpočinku a lenošení u krásné knihy? Nechte se inspirovat novinkami od společnosti BUX! Věřte, že si vyberete úžasnou knihu pro sebe i Vaši ratolest.

Tip pro děti!

Rosa M. Curto: Nauč se tvořit

uciNechcete, aby se Vaše dítko o prázdninách nudilo? Nechte se inspirovat touto knihou. S touto názornou příručkou se děti od předškolního věku krok za krokem a zábavnou formou naučí tvořit předměty z nejrůznějších druhů papíru. V první části knížky naleznou návody, jak si vyrobit například plující loď, domek se zahrádkou, listnatý strom, kouzelného motýlka nebo rytířský hrad, ve druhé části je čeká spousta nápadů na originální kartičky, které se mohou využít jako přání, pozvánky, gratulace apod. Tvůrčí přístup k rozvoji výtvarného cítění a manuální zručnosti dětí ocení jistě i rodiče a učitelé.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

Tipy pro dospělé

Luke Gamble: Zvěrolékař a spol.

lekarPříhody z ordinace i osobního života mladého veterináře Lukea se odehrávají v městečku v jihozápadní Anglii. Luke nastupuje na zdejší kliniku jako čerstvý absolvent a součástí jeho pracovní náplně jsou noční směny i místní specialita, dojíždění na farmy. Zpestřením jsou pak autorovy „dovolenkové“ cesty - do Řecka, do Indie a do Maroka, kdy vypomáhá jako dobrovolník. Autor popisuje i kontakty s kolegy z kliniky a také pokusy navázat vztah s veterinářkou Cordelií.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Liza Marklundová: Annika Bengtzonová 3: Svědek

svedekZe stockholmského přístavu v noci zmizel náklad pašovaných cigaret, na molu zbyla jen mrtvá těla dvou neznámých mužů. Případ pochopitelně přitáhne pozornost médií včetně Večerníku, kam se po prožitém osobním traumatu vrátila Annika Bengtzonová, toužící získat zpět respekt i (sebe)důvěru. Při přípravě podkladů pro reportáž narazí na podivnou organizaci Ráj, která údajně pomáhá obětem vyhrožování získat novou identitu. A pak se náhodou setká s Aidou, pravděpodobně jedinou svědkyní událostí v přístavu, nyní zoufalou ženou, pronásledovanou vrahem... Třetí kriminální případ novinářky Anniky Bengtzonové z pera švédské bestselleristky Lizy Marklundové.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

   
04.02.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] LudPa [*]

  všechny tituly zajímavé

  superkarma: 0 04.02.2014, 18:01:21
 2. avatar
  [3] PBD [*]

  Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 04.02.2014, 15:13:02
 3. avatar
  [2] PBD [*]

  streamline — #1Zaujal mě také:)

  superkarma: 0 04.02.2014, 15:12:53
 4. avatar
  [1] streamline [*]

  první titul mě velmi zaujal - takovéhle tvořivé knihy máme s dcerkou opravdu rády;-) děkujeme za tip:-)

  1. na komentář reaguje PBD — #2
  superkarma: 0 04.02.2014, 14:39:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme