Čtenářka Dispečerka mi k dnešnímu tématu o drobných dekorativních předmětech poslala nejen krátké povídání, ale i několik fotek...


Náš byt je těmito drobnůstkami plný. Kdejaká polička, kdejaká skříňka, vitrínka - všude je něco. Vím, že to tam vypadá jako ve vetešnictví, ale já se těch ,,lapačů prachu" prostě neumím zbavit. Mám k mnohým velmi silný pozitivní vztah. Jsou to většinou drobné dárečky od dětí k svátku či ze školních výletů. A já, čím jsem starší, tím je s větší láskou opečovávám. Ke každému mě váže nějaká vzpomínka. Své důležité místo mezi nimi má například soška Radegasta, kterou jsem dostala už s polámanými rohy (asi zůstaly někde v ruksaku), želva z recyklovaného papíru z ručních prací, kytička slaměnek od synů, různé škeble z dovolených u moře či skupinka malých slonů od bývalých kolegyň, z doby kdy mě poprvé vyhazovali z práce. Jsou to, někdo by třeba řekl, jenom tretky, ale pro mě mají větší hodnotu než nějaké drahé obrazy. Ty koneckonců doma ani nemám. Ještě by se na ně prášilo a já bych je musela stále oprašovat. U toho malého Radegasta mi ta práce navíc ale vůbec nevadí.

policka

policka

policka

policka

policka

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama