Magie

Máme novou rubriku - přijďte na astrostránky!

 

Řekneme-li život, mihne se nám v hlavě pojem zrození i pojem smrt a možná povzdechneme nad tou bublinou mezi počátkem a koncem.

Horoskop zrození (Nativita) je momentkou počátku života člověka, která ukazuje všechno, co dostal do vínku. Všechna postavení planet a dalších prvků horoskopu jsou tady zachycena v pohybu: narození něco předcházelo a v souvislosti s ním, dál se odvíjí.

Narození člověka je neopakovatelné: i kdyby po světě běhalo sebevíc klonů, každý z nás se narodí pro jinou potřebu dynamické rovnováhy Vesmíru. To je například vidět už v provázanosti Nativity s horoskopy prvních blízkých lidí – rodičů, kteří pomáhají človíčkovi v růstu a dospívání: každý z nich něco jiného očekává, každému se narozením potomka něčeho jiného dostává, a dokonce dvojčata, byť třeba jednovaječná, si rodiče „rozdělí“, a tím každé z nich vyrůstá, v alespoň trochu jiných podmínkách, v jiného, neopakovatelného člověka.

Astrologii vnímám jako soubor map, které mohou být dobrým průvodcem na životní cestě člověka. Zabývám se jí dvanáctý rok a pořád pro sebe objevuji nové a nové souvislosti, přesto že svoji astrologickou praxi jsem otevřela již v roce 1999.

    
Na stránkách pro vás budu psát obecné výklady horoskopů lunačních čtvrtí pro jednotlivá Znamení Zodiaku. Těmto horoskopům se říká kvartilunáry. Znamená to, že výklady se nebudou měnit podle kalendáře, ale podle vzájemného postavení Slunce a Luny. Začínáme horoskopem úplňku 13.5.06 8:50:57 SELČ (letního času) počítaného pro souřadnice Prahy: Horoskop vypovídá o obtížnosti upřímného, otevřeného a přímého projevu, který může být nahrazen pouhým silovým jednáním, z něhož by vyrůstaly další a další zábrany v mezilidských vztazích. To by byla škoda. Proto nabízím i pozitivní čtení: je třeba uvědomit si, že teď nechceme být sami a za každou cenu stát na vlastních nohách, ale že si přejeme uznání od druhých a citlivý přístup k sobě. Pokusme se proto sami být vlídní a vstřícní, dodržujme pravidla mezilidských vztahů, mějme pomocnou ruku pro slabší, předcházejme nedorozuměním. Je velká šance, že právě tohle jednání se nám vzápětí v dobrém vrátí.

Souvislost jednotlivých znamení s tímto horoskopem najdete v rubrice Horoskopy pro Znamení.

    

Také vás upřímně zvu k procházce Pražským Zodiakem, k zamyšlení nad místy města a celé země v souvislosti s postavením planet v Zodiaku. Jestli najdete některý prvek horoskopu na místě vaší „vlastní“ planety, nechte si projít hlavou, je-li toto místo pro dobré využití vašich možností nebo není-li vhodnější, přenést jinam aktivitu s místem spojenou… a jsme u Astrologické poradny, která tu pro vás bude. Ptejte se na cokoliv - ráda stručně odpovím.

     Těm z vás, kteří chtějí nejen kusou informaci bez souvislostí, ale chtějí se o sobě dozvědět více a získat možná nový úhel pohledu na sebe sama v běhu života, nabízím osobní konzultace. Půjde o celostní rozbor, nástin řešení problémů i výhled do budoucna.

Přeju vám všechno dobré. Ljuba Axmannová – Vaše astroložka. 

 

Poznámka redakce
Astrostránky najdete vždy v horní liště s přehledem rubrik pod názvem HOROSKOPY.  Ať se Vám líbí!

   
12.05.2006 - Astrologie - autor: Ljuba Axmannová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] dajrin [*]

  Nemůžu je najít... Sml16, asi už to neplatí.

  superkarma: 0 28.09.2012, 14:13:31
 2. avatar
  [6] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 24.09.2012, 21:19:18
 3. avatar
  [5] marketa.brenikova [*]

  Fungují plně a od dnešního dne (po úplném zprovoznění poradny) paní Axmannová začíná odpovídat na vaše dotazy.

  superkarma: 0 16.05.2006, 15:37:40
 4. [4] Violeta [*]

  Já doufám, že fungují a plně.

  superkarma: 0 16.05.2006, 10:23:58
 5. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Již fungují?A plně?

  superkarma: 0 16.05.2006, 09:21:21
 6. avatar
  [2] gerta [*]

  Tak jsem si nové stránky prohlédla a těším se,že si rozšířím své vědomosti.Astrostránky jsou přehledně udělané.Souhlasím s Violetou,že budou hodně navštěvované.Přeji paní astroložce hodně spokojených návštěvnic.

  superkarma: 0 15.05.2006, 16:58:49
 7. [1] Violeta [*]

  Astrostránky jsou moc hezké, přehledné a určitě budou hodně navštěvované. Takže novým Astrostránkám přeji hodně štěstí a co největší počet spokojených čtenářek.

  superkarma: 0 15.05.2006, 11:03:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme