Zdraví

Máme novou poradnu! Zubní!


Taky vás někdy nesnesitelně bolí zuby? Rostou vám špatně osmičky a znepříjemňuje vám to celý den? Netušíte, jak se porvat se zubním kamenem, nebo by vás třeba jen zajímalo, jak si zuby správně čistit a pečovat o ně? Zubní hygienistka vám nahání hrůzu?

Možná se vám také stalo, že jste o svého zubaře přišla kvůli tomu, že jste ho dlouho nenavštívila. Potřebujete tedy rady, kde nového zubaře najít v této době, kdy zubaři mají neustále plno a nové pacienty neberou.

Problém se zuby také nemusíte mít jenom vy. Vašemu dítěti právě rostou první zoubky a propláče vám celou noc. Ráda byste mu nějak ulevila, ale netušíte jak. Nebo vaše dítko potřebuje rovnátka, či už má s rovnátky nějaké problémy. Pořídili jste mu obyčejné, ale teď jsou in barevné. Je to dražší? Chtěla byste poradit, zda jsou lepší rovnátka nasazovací, či ta pevná?

Pro všechny vaše dotazy ohledně zubů a ústní hygieny máme novou poradnu, kde vám bude radit zubní lékařka MUDr. Jana Švarcová.

Doktorka Švarcová vystudovala 1. LF UK obor stomatologie v Praze s licencí pro Praktické zubní lékařství. Po ukončení studia nastoupila na Stomatologické oddělení na Karlově náměstí a od dubna 2002 je zaměstnancem v soukromé zubní ordinaci v Kladně. Od června 2005 začala spolupracovat s firmou Profimed a v současné době vyučuje zubní lékařství na Vyšší odborné škole zdravotnictví v Kladně.

VSTUP DO PORADNY

   
21.08.2007 - Zdraví - autor: bezradná Eleonor

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme