Bulvár

Máme ještě naději na medaili?

Po úspěšném začátku českých reprezentantů, kdy zazářili především střelci, deblkanoisté a skifař, se na olympijskou výpravu štěstěna přestala usmívat. O osudu největších českých nadějí rozhodne zítřek.

 

Kateřina Emmons získala zlatou a stříbrnou medaili ve střelbě ze vzduchovky a malorážky. Střelec David Kostelecký se stal olympijským vítězem ve střelbě na trap. Vodní slalomáři Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek získali stříbro. Na stupni vítězů stanul i skifař Ondřej Synek se stříbrnou medailí.

 

Štěpánka Hilgertová ve finále na vodě příliš riskovala a zisk jí to nepřineslo. Stejně tak se nepodařilo dosáhnout na medaili ve včerejším finále výškařům. Janků skončil sedmý, Bába šestý.

 

Velké naděje všichni sportovní fanoušci nyní vkládají do trojice Špotáková, Šebrle a Svoboda. Pětiboj Svobodu čeká již zítra. Bude muset zvládnout střelbu, šerm, jízdu na koni, plavání a běh. Také oštěpařka Špotáková se zítra pokusí dosáhnout na cenný kov. Svou formu ukázala už při kvalifikaci.

 

Desetibojař Roman Šebrle zítřkem započne klání, které potrvá až do pátečního večera. První den ho čeká běh na 100 metrů, skok daleký, vrh koulí, skok do výšky, běh na 400 metrů. Další den bude muset zdolat překážkový běh, hod diskem, hod oštěpem, skok o tyči a běh na 1500 metrů.

 

Držíme palce!

   
20.08.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [5] jitka2 [*]

  Snad se ještě něco povede. Je škoda, že se hodně sportovců neprobojovalo do finale

  superkarma: 0 21.08.2008, 09:59:34
 2. [4] markousek [*]

  Určitě je naděje.Já to sice moc nesleduju,ale ještě tam pár dobrých sportovců máme

  superkarma: 0 20.08.2008, 18:04:06
 3. avatar
  [3] wich [*]

  Úspěch přeji všem.
  Jak jsem se strašně těšila na olympiádu, letos jsem viděla jen pár závodů. Jsem nějak naladěná mimo sport nebo co. A až skončí, tak mi to bude líto

  superkarma: 0 20.08.2008, 17:20:07
 4. avatar
  [2] Itinka [*]

  Naděje je vždycky, moc jim přeje úspěch

  superkarma: 0 20.08.2008, 15:53:15
 5. avatar
  [1] malicka [*]

  mám za to, že by ještě nějaká ta medaile být mohla škoda dneska bikrosaře Michala Prokopa, to mě dost mrzí, přála sem mu medaili. No, a zítra sem zvědavá na Horákovou, v kvalifikaci osmá, to je dobrý . A kdo by nepřál zlato Romanu Šebrlemu nebo Špotákový? Já jim ho tedy přeju z celýho srdce

  superkarma: 0 20.08.2008, 15:45:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme