Bulvár

Máme doma babinec

Dnešní téma je v naší rodině toto léto obzvláště aktuální. Proč?

Nejstarší dcera nedávno oslavila patnácté narozeniny. Ještě na začátku školního roku měla ona i její nejlepší kamarádka prsa přibližně stejné velikosti. Na začátku prázdnin si u nás tahle slečna několik dnů užívala prázdniny a rozdíl velikosti mezi ní a dcerou nešel přehlédnou. Tak jsem dceru uklidňovala. Ať je ráda, že má prsa aspoň po mamince (push upky mě zachraňují) a ne po tatínkovi.

(soutěž - 2. klisně)

Prostřední dcera má dvanáct let a už od malička je její postava ženská. Při pohledu na její hrudník tuším, že brzy budeme řešit opačný problém. Ve svém věku se za svoje lehce bujně rostoucí prsa stydí a přemýšlí, jak je alespoň trochu zneviditelnit. Když jsme se včera večer probíraly zásobou podprsenek, bojovala s představou  nošení krajkového prádla, které ovšem její prsa nezmenší.

No a ta nejmladší dcera, která má deset let? Štíhlá až chlapecká sportovní postava. Asi si na svoji první podprsenku ještě dost dlouho počká. To jí ovšem nebrání v tom, aby si tajně nezkoušela ty, které jsou již jejím starším sestrám malé. Proti své chlapecké vizáži ovšem bojuje zuby nehty. Odmítla nosit kraťounký sestřih vlasů, který jí mimochodem úžasně slušel, a když je to jen trochu možné, navleče se do šatů nebo do sukně.

HS


Děkujeme za příspěvek :)

To mně začalo poprsí "pučet" už někdy v deseti letech a vážně jsem ho nenáviděla - byla jsem vždycky spíš mezi klukama, na ježka, a sukni jsem na sobě měla jen z donucení, takže objevení prvních "opuchlin" mě značně rozladilo. A když rostly a rostly, vážně jsem uvažovala nad údělem Amazonek :) Zkoušela jsem i nosit stahovací obvaz, ale to zas lezly bokem :) Teď už si tolik nestěžuju - dost cvičím, takže zatím drží, a i když je to nepohodlné, mohlo by být hůř... Jen se bojím, jak dopadnu, až svaly trochu povolí, nebo co s mým hrudníkem udělají případné děti...

Jaká prsa máte Vy? Pamatujete si, jak a kdy Vám začala růst? A co Vaše děti? Napište nám o svých zkušenostech a zážitcích!

redakce@zena-in.cz

   
28.07.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] paviocko [*]

  No, moje budoucí tchyně svojí dceři k patnáctinám koupila podprsenku "nulku" ať si holka zvyká... alei když už jí je skoro 25, tak žádnou nepotřebuje... možná to má nejlepší, protože mě prsa při sportu někdy docela překážej.

  superkarma: 0 28.07.2006, 11:56:22
 2. avatar
  [3] cmelda [*]

  Fructia: moje mladsi segra ma prsa po tatinkovi a ja po mamince nestezuju si, mam k tomu po mamince i zadek takze se to srovna.

  superkarma: 0 28.07.2006, 10:56:00
 3. avatar
  [2] Ryta [*]

  Fructia: já mám taky o min dvě čísla menší prasa než moje sestra a to je o 3 roky mladší

  superkarma: 0 28.07.2006, 10:46:00
 4. avatar
  [1] fructia [*]

  Teda takové rozdíly v jedné rodině, to sama nechápu

  superkarma: 0 28.07.2006, 10:39:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme