Čtenářka Tana M. považuje mobil za nezbytnost. A zatím nemá odvahu vydat sbírku milostných SMS zpráv od svého přítele. Děkuji Tano M. za příspěvek myslím, že já spolu se čtenářkami bychom vás ve vydání sbírky podpořily. Pošlete něco na ukázku …

Dobrý den, milé ženy in.cz
Vynález  mobilního telefonu  nám  ulehčil život. Nemusíme běhat  do telefonní budky  bývalé společnosti Telekom. Tyto  telefonní budky s jistou dávkou  humoru, téměř nikdy nefungovaly.

 Buď bylo utržené sluchátko,/děti s hráli na  Macha a Šebestovou/ nebo do  mincovníků nějaký chytrák nacpal kamínky, dřívka od nanuků  a pod.

Státní podnik Telecom se  pak třikrát  přejmenoval , ale  podstata nefunkčních telefonních budek  se plně zachovala. Nic se nezměnilo.

Mobil  je pro mě  součástí běžného  života.Nezbytnost.

Mobilní telefon  mi dal  též množství krásných zamilovaných sms zpráv od mého milého. Všechny SMS jsem měla dlouho uložené ve svém mobilu. Kdyby jsem  měla odvahu ,tak vydám snad  malou sbírku  zamilovaných esemesek.

Když telefon zapomenu  doma,  jsem trochu nervózní, že mi někdo zavolá a   já nebudu  k zastižení. Někdo, kdo opravdu potřebuje pomoc.

Mobil nám kvalitní, mám v něm 8 mgpixelový foťák. Takže si vše vyfotím, ihned stáhnu  na plochu v počítači , nebo vytisknu rovnou fotografie. Je to úžasné ,co už dnes mobilní telefony umí. Mobilní telefon  mi pomáhá  i na cestách, když zapomenu navigaci  doma,  tak pohostovstní navigace  je v telefonu.  Je  to nenahraditelná věc.

V mobilu mám taky  aplikace pro Skype, pro Free Voip deal- tedy pro levné internetové volání  do  zahraničí.
 Hezký den jen s mobilním telefonem.
Tana M.
 Text nebyl redakčně upraven


Dokážete si představit život bez mobilního telefonu?

  • Co vám mobil vzal?
  • Co vám dal?
  • Jak se chováte, když ho zapomenete?
  • Mluvíte s ním, nebo na něj?
  • Máte chuť se ho zbavit, ale nemůžete?
  • Jste na něm závislá?

A mohl bych vymyslet mnoho dalších otázek. Ale třeba napadnou nějaké zajímavé vás.

Své příběhy, úvahy, reportáže, fotky i videa posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás, která mne svým příspěvkem nejvíce zaujme, hned zítra pošlu krásnou kytici…

ky

Reklama