Čtenářka KytinkaK umí krásně lenošit a nyní je šťastná, protože si vloni koupila vysněnou houpačku. Děkuji KytinkoK za příspěvek. Vaši fotku jsem nepoužil, protože jsem si nebyl jistý, odkud jste tu fotku stáhla, ale nahradil jsem ji jinou, snad se Vám bude líbit… Snad Vám nevádí, že jsem k Vaší představě přidal i svěží vánek a šumění moře...

Přeji krásný den všem žen-inkám a tobě Radku. 

Když už můžu lenošit, tak využiji gauč v obýváku a opravdu nic nedělám. Což je poslední dobou nějak často (smích). Přijdu z práce, vezmu vyvenčit bafíky, převléknu se a gauč je můj.

V létě si lenošení užívám více. Konečně jsem si vloni koupila mou vysněnou polohovatelnou houpačku. Řeknu vám, není nad lenošení venku na zahradě. To opravdu miluji, protože, když vidím všude tu kvetoucí krásu, těch vůní květin, všechno zelené, barevné a teď do toho to pískání ptáčků, v minutě spím (smích).

houpačka

Prostě prolenoším co se dá. Ani mi nevadí, že tam mi roste plevel, tam mi okusuje slimák kytičku, tam dělá krtek hromádku, zkrátka je mi vše jedno.

A jak si představuji svůj celý den prolenošený? Určitě někde v krásné exotické zemičce u moře, v nějaké krásné laguně plné mořské nádhery a okolního prostředí. Jen se kochat tou nádherou, kterou už nikdy neuvidím.

A lenochů kolem sebe mám dost. Hlavně moje sousedi se kterými mám na střídání sekání trávy kolem domu. Oni mají elektrickou sekačku a nechce se jim tahat kabel a my máme motorovou, tak ať si to sekáme, když to máme bez takové práce. Hold nedělají nic!!! Jóó, lenost je strašná.

Přeji všem krásný prolenošený den. Užíjte si ho pořádně J)) 

Vaše Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Umíte lenošit?

  • Jak nejraději lenošíte?
  • Umíte proflákat celý den?
  • Toužíte po lenošení a nemůžete?
  • A když si představíte prolenošený den, jak by vypadal?
  • Znáte nějakého lenocha?

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama