Dobrý den,
 
před několika lety jsem byla ošetřena v ordinaci zubního lékaře, kde mi vyvrtali stoličku a zub zaplombovali. Odjela jsem domů a v koupelně před zrcadlem jsem se chtěla podívat jak plomba vypadá. Otevřela jsem ústa - a už je nezavřela, vypadla mi totiž „z pantu" dolní čelist.
 
Chvíli jsem tomu nemohla uvěřit, snažila jsem se ji hodit" zpátky, ale nešlo to, a tak mi pomalu docházelo, že jsem se ocitla ve velmi nepříjemné situaci, protože nemůžete nikomu zavolat a sdělit mu, co se stalo. Navíc vypadáte strašně.
 
Čekárna u zubaře byla nacpaná k prasknutí. Takže jsem si na papírek napsala: MÁM VYPADLOU SANICI, NEJDE TO ZPÁTKY, PROSíM, PUSŤTE MĚ DO ORDINACE, před ústa jsem si dala kapesník, nasedla do auta a jela zpět do ordinace. Už cesta autem byla náročná, řidiči se na mně divně dívali, ale brala jsem to sportovně. Čekárnou jsem proběhla jako žíznivá čára a zaťukala na sestřičku, ukázala jí papírek a usedla na křeslo. Chvíli to vypadalo, že se to nepovede, ale nakonec dolní čelist skočila zpátky. Paní doktorka se mi až po akci přiznala, že nevěřila, že se to povede. Radovala se z toho stejně jako já a lidé v čekárně mi tleskali!  Od té doby mi čelist vypadla ještě třikrát, ale naštěstí vždycky v ordinaci zubaře, při ošetření. 
 
Lenka
Vždycky jsem si myslela, že podobné nehody" se stávají jen v televizních komediích :-) Hlavně že to dobře dopadlo. Díky za příspěvek.
Reklama