A teď už opravdu poslední příspěvek, který dorazil před chvílí a byla by škoda ho nevydat. Je od alminky a jejích strastech s velikostí XS

Dobrý den, zdravím celou redakci i milé "ženky-inky"! Když vám napíšu, jakou mám velikost, je možné, že mi pár z vás bude závidět, ale po tom, co k mé velikosti dodám, si myslím, že budete rády ,že mou velikost nakonec nemáte.

Mám velikost XS. Ale je to v každém obchodě jiné-někdy obléknu i S nebo dokonce i M. Je to různé. Už pár kamarádek mi říkalo,že by chtěly mou velikost,ale opravdu není o co stát. A když čas od času potřebuji nakoupit nové oblečení, tak se vypravím většinou tak na půl dne do města. Popíšu Vám můj "nakupovací" den.

Přijdu do obchodu a v mé velikosti mají trička jenom s dětským motivem. Takže hned nad prvním tričkem s princeznou zrudnu, ale hledám v obchodě dál. Zjišťuji, že trička, která by se mi líbila, jsou až třeba od velikosti M. Buď vůbec neměli mou velikost, nebo byla hned vyprodaná. Dívám se na to nádherné tričko s flitry, a už si představuju, jak ho mám ve skříni. A říkám si,co kdyby tam dali špatnou cedulku, a tričko by mi bylo...takže si seběvědomě kráčím do kabinky, s tím skvostem v ruce, a přeji si, aby mi bylo.

V kabince se rychle převleču, a podívám se do zrcadla. V bokách plandavé, do výstřihu by mi se mi vlezl i meloun. Zasyčím, a vrátím tričko zpět na věšák. A jdu do jiného obchodu. Ve druhém obchodě mají úplně luxusní výběr. Trička jsou levná, a pěkná. A dokonce i mé velikosti! Mají to teda už značně rozebrané, ale trička velikostí XS, L, XL mají. Říkám si: "Super, tady si něco pěkného vyberu".

Ale chyba lávky-v kabince zjistím, že tady moc velikosti neodpovídají,a trička XS na sebe ani neobleču, že je hrozně malinké. Tak jdu zkusit velikost L. "Třeba tady mají opravdu hodně přemrštěné velikosti,"myslím si, když táhnu ve svých spárech několik třiček L. V kabince se samozřejmě zase naštvu, protože z L jsem málem vypadla. Jsem už tedy maximálně vytočená, a tak se jdu uklidnit do jiných obchodů.

Přijdu do dalšího, a tam mě to vytočí fakt na maximum. Mají tam nádherné topy, a dokonce i ve VŠECH velikostech. Jsou sice docela drahé, ale hrozně se mi líbí. Jak na sebe ten nádherný kousek oděvu obleču, rozplývám se blahem, nic mi z něho nevylízá, ani mě neškrtí, je mi úplně akorát, a dokonce mi i sluší! Jdu zaplatit k pokladně, ale cestou si všimnu několika věšáků, na kterých je napsáno SALE. Rychle tam jdu, a tam vidím úplně stejná trička, jaká jsem viděla před chvílí a dokonce i to, co mám já, s tím rozdílem, že je za poloviční cenu. Rychle se u všech kouknu na velikost, a potom málem shodím celý věšák, jsou to L a XL! Já si beru takové drahé tričko, a to stejné,jenom XL stojí o polovinu míň. Jsem znechucená na maximum, ale i tak si koupím to tričko s mou velikostí.

A to nepíšu vůbec o riflích, riflové střihy mi totiž nejsou-buď jsou moc úzké,nebo dlouhé, a nebo mi z nich vylízá zadek. Málokdy se mi podaří najít rifle, které by mi byly akorát 

Jé, a to jsem Vám nenapsala ani o velikosti mé haksny. Mám totiž skoro ve všech obchodech velikost 36. A to je taky peklo!

Protože přijdu třeba do Daichmanna a všechny krásné boty jsou až od 37,nebo je mají vyprodané. A když hledám 36, tak mám VELKÝ výběr-můžu zvolit buď růžové s růžovou mašličkou, nebo boty HANNAH MONTANA. Jediná výjimka jsou papuče, moji velikost totiž mají vždycky...ale kdo by chodil po městě v papučích, že? Po takovém dnu jsem tak utahaná a rozčilená, že už odcházím domů, a dlouho do těchto obchodů už asi nevkročím... Tak co? Myslíte si, že malá velikost je výhra? Já si teda myslím, že ani ne.. Loučím se s Vámi básničkou, kterou si říkám vždy, když nakupuji:

Nic mi nikdy nesedí,
prodavačky vůbec neporadí.
Krásné věci vždycky jsou,
ale moje vnady nenesou.
Je to hrozně plandavé,
to vidí mé srdce bolavé.
Nebo mě to škrtí,
proč návrháři musí být tak krutí?
Je mi vždy do breku,
a to musím zdolávat takovou štreku.
Snad někdy najdu obchod,kde mi všechno bude,
a to bych oslavovala všude tam,kde to "pude" . D

Hezký den přeje alminka

Tak to přesně znám, milá alminko. Máme totiž stejnou velikost. Přeji pevné nervy

Reklama