...píše na dnešní téma čtenářka s nickem turkmichaela. Přitom se v duchu cítí jako „darčice“ a do proměny má chuť. Zatím si je ale zkouší jen virtuálně na internetu. Co byste jí poradily? Má do toho jít a nebát se, nebo si dál jen tak snít?

Změny mám ráda, né že ne
jednou vlasy hnědé, po druhé zas červené.
Změny mám ráda, né že ne
jednou vlasy rovné, po druhé zas zvlněné.

Alespoň takto to vidím ve svých tajných snech. Cítím, že v mém nitru se ve skutečnosti skrývá ,,dračice,, ale pro ostatní jsem už několik let taková ta šedá myška, která po změně, ale tajně touží. Ráda bych do nějaké odvážnější šla, ale mám trošku strach, co na to řekne okolí.

A tak aspoň využívám takové ty počítačové programy, kde jdou takové proměny vyzkoušet. Jednoduše se tam hodí fotka nenalíčeného obličeje s vlasy v culíku a může se začít ,,kouzlit''. Změnit líčení tváří, očí, rtů a kdoví čeho ještě. Změnit jde naštěstí i barva vlasů nebo rovnou celý účes a tak snadno poznám jestli by mi taková změna slušela či ne. A pak už se můžu zvesela vrhnout ke kadeřníkovi (teda pokuď seberu odvahu) :)

Změny v líčení mám rozhodně radši. Protože po odlíčení je všechno zase v naprostém pořádku a tak takovou proměnu můžu prožívat každý den ( a nemusím být při tom ostříhána dohola, když se něco nepovede).

Když to všechno shrnu, změny mám ráda tak napůl. Ty ohledně líčení zkrátka miluju a moc mě baví, ovšem s těmi účesovými je to už horší :)

Turkmichaela

Milá Turkmichaelo, já bych to viděla takhle: na okolí nehleďte, do proměny jděte. Vy jste ten správný adept

Text nebyl redakčně upraven

Co vy na to, milé ženy-in? Také se bojíte reakcí okolí, nebo vám záleží spíš na vlastním pocitu? Šla byste do proměny bez oledu na to, co tomu někdo řekne? Čí názor berete v potaz? Bojíte se, že byste se nelíbila manželovi, nebo sama sobě? Uvažovala jste někdy o proměně? Realizovala jste ji, nebo zůstalo jen u snů? Ozve se další čtenářka, která byla na proměně u Anai?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama