Dnešní téma uzavřeme ne právě veselým příspěvkem od jedné obětavé babičky, která si také přeje zůstat v anonymitě. Černé ovce má v rodině rovnou dvě a bohužel jde o osoby nejbližší.

Tak jsem se rozhodla, že vám přece jen  napíši.

Už delší dobu na vaše schránky chodím velmi málo, mám tolik starostí, že kolikrát nevím, kde mi hlava stojí.
Je 8 večer a já usínám pomalu ve stoje, samozřejmě okolo půl 2 jsem vyspalá a čučím až do 5 hodin, kdy vstávám a jdu připravovat vnučce a vnukovi snídani, oblečení atd.
Potom jdeme na autobus, odvezu dětičky do školy a školky do vedlejší vesnice a tradá zpátky uvařit dědovi, poklidit a co je potřeba udělat, a zase opět na autobus a pro děti, a zase zpět napsat úkoly. Na angličtinu jsem střevo, kéž by byla ruština, čeština dobrý a matika taky.

A proč to všechno, no protože synáček před rokem utekl od rodiny a snacha začala chodit před měsícem s Romem a na děti kašle…, ptala jsem se jí, jestli ji to nevadí vyměnit děti za něho, který sám kašle na svoji přítelkyni a 4 děti. Neodpověděla.

Tak trpím, mám toho plný zuby, ale vnoučátka mám moc ráda.  
Byla bych ráda, kdybych si přečetla třeba i nějakou radu. Děkuji.

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Tady je každá rada drahá. Syn i snacha si určitě sami nabijí „čumáky“.
Ale skláním se před vaší obětavostí, že jste nenechala vnoučátka na pospas osudu. Oni vám to úsilí a snahu jednou určitě vrátí – a věřím, že jen v dobrém!!
Držte se!!
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Černá ovce rodiny aneb v každé rodině je něco

Napište nám, ať už pod svým nickem, nebo anonymně, zda máte v rodině také nějakou takovou černou ovci.

  • A proč je černou ovcí?
  • Je ještě naděje na záchranu?
  • Mrzí vás to?
  • Kdy se to stalo?

Svěřte se, ať už se svými vlastními problémy, nebo s problémy své kamarádky, babičky, tety… věřte, že v tom nikdo není sám, ani vy…

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným „černým“ dárkem: černou kuchyňskou chňapkou s azbestovým vláknem a černou kávou Carte Noire.

chnapkaaaa

Reklama