Čtenářka Step1 nemá bordeauxskou dogu, vlastní ji její dcera, ale protože občas hlídá, fenečka jí přirostla k srdci...

Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Step1


Dobrý den,

doma pejska nemáme. Měli jsme zakrslého králíčka, ale bohužel onemocněl a museli jsme ho nechat utratit. Děti chtěly psa. Vždy jsem říkala, že musí být tak malý, jako byl Beníček (králíček). Potom se začali hodně objevovat jorkšíráčci. Děti začaly zase žadonit. Ale když jsem si vzpomněla, jak to dopadlo s péčí o králíka, která nakonec zůstala na mně, tak jsem na psa nepřistoupila. Chodila jsem do práce a na pravidelné venčení jsem neměla čas.

cherry

Když dcera začala bydlet samostatně, hned si splnila svůj dětský sen. Jela si pro bordeauxskou dogu přes půl republiky. Bylo to krásné štěnátko. Přivezla ho v košíku, se kterým chodíme do lesa na hřiby. Ale štěně rostlo jako z vody. Už v roce z něho měli všichni respekt. Dneska má nějakých 65 cm. Ale je to úžasný mazel. Tak dlouho do nás drcá tlapkou, dokud ji nezačneme drbat. To si potom lehne na bok a jen přivírá oči. A snad všemu rozumí. Když jí vysvětluji, co nesmí dělat, hodí na mne takový nevinný pohled. Když jede dcera na dovolenou, tak ji hlídám. Přesto, že u dcery může i do postele, u mne si to nedovolí.

cherry

Takže já pejska nemám, ale chodím s ním na procházky. Obě jsme nemocné na nohy, tak nám to spolu vyhovuje. Máme stejné tempo a známe své možnosti.

Posílám fotku štěňátka a dnešního dospěláka.

Step1

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

  • Líbí se vám konkrétní psí rasa? A proč zrovna tahle?
  • Jak jste si vybíraly psa? Čím vás ten váš zaujal?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže, a to nejpozději 10. 9. 2012 do 15.00 hodin. Máte-li vlastní fotku rasy či konkrétního psa, o kterém budete psát, pošlete ji také, ale prosím jen jednu, abych stihl vydat všechny, nebo alespoň většinu příspěvků. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, jinak nebudete mít šanci na získání krásného dárku, který jistě váš čtyřnohý přítel ocení. A jaký je to dárek? Jednu z přispěvatelek krmivem a pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu. Čtenářka obdrží...

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

Dalších pět přispěvatelek odměním 2.000 extra body do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama