Domácnost

Mám s veterináři špatné zkušenosti

S veterináři mám prozatím jen velmi špatné zkušenosti.

Jednou se totiž u nás objevila malá kočička, a tak ji mamka vzala k nám domů. Když jsme si na ni všichni zvykli, chtěli jsme ji dát vykastrovat, a velice vyhlášený veterinář z našeho města ji vykastroval a den nato zemřela.

Rok nato jsme měli problémy se psem. Snědla totiž kost a měla rozřízlé střevo. Doktor ji asi hodinu operoval a potom nám ji předal a řekl si za úkon 12 000 a ještě se strašně divil, že jsme tolik peněz u sebe neměli.

Takže od té doby jsem si už díky tomuto veterináři další zvířátko raději nepořídila.

Romana


Děkujeme za příspěvek.

No, já jednou našla v popelnici morčátko - leželo tam v papírové krabici a ještě žilo. Vzala jsem ho na veterinu a veterinář zjistil, že má poškozenou páteř a nepřežilo by a je ho potřeba utratit - byla jsem připravená to zaplatit, ale když jsem mu řekla, jak jsem k morčeti přišla, tak žádné peníze nechtěl. Takže je to vážně člověk od člověka...

Jaké jsou Vaše zkušenosti s veterináři? Napište nám o nich na redakce@zena-in.cz.

   
07.11.2006 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [16] Ťapina [*]

  Šárkaa, Majucha: Bohužel nepřepsala, v průměru je to takhle, pomlátí se ve rvačkách, přejede je auto na toulkách a podobně Obzvlášť když začnou kočky mrouskat, tak nevykastrovaní kocouři absolutně ztrácí pud sebezáchovy.

  superkarma: 0 07.11.2006, 14:06:03
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Manx: Ono se už dneska zase tvrdí, že na to kastrace nemá vliv. Půl roku je fakt moc brzy, ale vždycky se doporučovala kastrace po roce, dneska už jsou zas ty názory jiné. Přišlo se na to, že brzy vykastrovaní kocouři měli problémy s močovým ústrojím prostě proto, že se jich dožili. Průměrná délka života nevykastrovaného kocoura je totiž 2 - 3 roky Ale tělesnou velikost dospělého kocoura už by minimálně mít měl, když se kastruje.

  superkarma: 0 07.11.2006, 13:40:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme