Vztahy

Mám s ním zůstat kvůli těhotenství?

Seznámení Moniky a Dominika proběhlo rychlostí blesku. Společná párty, pár skleniček a hup do postele. Vznikla taková ta klasická známost, která nemá většinou dlouhého trvání. V tomto případě si však osud zalaškoval.

Příběh dvou mladých lidí, šestadvacetileté Moniky a o dva roky staršího Dominika, není nijak ojedinělý, i když.... v tomto případě přece jen hůře řešitelný.
Ona - vysokoškolačka ovládající tři světové jazyky, zaměstnaná v cestovní kanceláři na pozici managerky, navíc pocházející z dobře situované rodiny, s velkým počtem zájmů a koníčků.
On - kluk se základním vzděláním, živící se porůznu brigádami, v dětství žijící pouze s matkou, která se o něj nikdy moc nestarala, poté bydlící různě po podnájmech.

Mozek v kalhotách

Na jedné noční párty se ti dva dali dohromady. A byť to zpočátku brali tak, že šlo jen o krátký sexuální úlet, zhruba za 14 dní si zavolali a netrvalo dlouho, začali spolu chodit. Monika zjistila, že ji Dominikova volnost a beztarostnost přitahuje. Co na tom, že nemá věčně práci, že nemá kde bydlet, má přece jiné přednosti. Ani ne po dvou měsících už spolu začali žít. Tedy spíš to bylo tak, že Dominik Moniku ke společnému bydlení dotlačil. Podnájem platila z velké části ona, Dominik přispíval podle toho, zda právě měl nebo neměl práci. Když se rozčilovala, usmířil si ji v posteli. Nějako dobu jim to klapalo, ale zhruba po půl roce si Monika uvědomila, že jí Dominikův mozek v kalhotách už začíná pomalu lézt na nervy. Myslel jen na to, na nic jiného. Navíc byl věčně bez práce, povaloval se doma u televize, nic neuměl, nic nazařídil. Všechno obstarávala Monika. Zato v posteli, to byl king.

Holka, na co ty si stěžuješ?

Také spolu už nikam nechodili. Když někam přišli, Dominik se pokaždé opil a ztropil žárlivé scény. Monika se za něj styděla. Styděla se za jeho přízemní názory i myšlení a začala se čím dál více zaobírat rozdílností jejich povah, které jí dříve ani nedošly.
Svěřila se své kamarádce, která jí na to řekla:
„Holka, na co ty si stěžuješ? Jsi normální? Ten můj na mě vleze tak jednou za měsíc. Co bych za to dala, kdyby to chtěl pořád.“
„Začalo by ti to už lézt na nervy. Bavit se s ním 24 hodin denně jen o sexu, protože nic jiného nezná a neumí. To už se vážně nedá, mám ho plné zuby,“ odpověděla Monika.
„Tak se s ním rozejdi, odpočineš si,“ zasmála se kamarádka.
„Taky že jo.“
A Monika byla rozhodnuta, že až přijde domů, tak Dominikovi oznámí, že končí. Jsou každý úplně jiný, rozumí si spolu jen v posteli, a to je pro společný život trochu málo.

Budeme si krásně žít

Přišla domů, ale neřekla mu nic. Předběhl ji totiž radostnou zprávou, že si našel skvělou práci, všechno bude fajn a že to musí hned oslavit.
Ten večer Monika otěhotněla.

Když to po pár týdnech zjistila a oznámila Dominikovi, měl velkou radost. Sliboval jí, jak se o ni i o miminko postará, že nebude muset nic dělat, o nic se starat. Také v práci se mu daří, budou si krásně žít.
Jelikož Monice táhlo na třicet, rozhodla se, že si miminko nechá.

Kretén a primitiv

První měsíce těhotenství bývalo Monice hodně špatně. Dominik se však stále dožadoval svého. Prý si neplní manželské, v tomto případě partnerské povinnosti.
„Ty jsi neskutečný primitiv, copak nevidíš, jak je mi zle?“ bránila se Monika.
Nezměnilo se vůbec nic. A to nejhorší na ni teprve čekalo. Zhruba v šestém měsíci těhotenství jí Dominik oznámil, že je zase bez práce, prý ho ti kreténi vyhodili.
„Kretén jsi ty,“ řekla mu.
„To už mi nikdy neříkej,“ podíval se na ni výhružně Dominik.

Mám s ním zůstat kvůli těhotenství?

Teď je Monika v polovině osmého měsíce. Za měsíc a půl porodí syna muži, který si neumí najít práci, jen občasné brigády, který většinu času tráví doma u televize a už se nemůže dočkat toho, až bude mít po šestinedělí.
Ta nechce své dítě připravit o tátu ještě před narozením, ale také si nedokáže představit, že by měla s tímto člověkem strávit život.

Měla by se Monika s Dominikem ještě před porodem rozejít?

Možnost%
Ano, rozejít se ještě před narozením dítěte78
Ne, počkat až se dítě narodí a pak se uvidí3,7
Nevím, nedokážu posoudit18,3

Čtěte také:

   
30.01.2012 - Láska a vztahy - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [12] ladouch [*]

  Vzít nohy na ramena, ten se nezmění.Sml68

  superkarma: 0 04.02.2012, 15:34:50
 2. [11] jithule [*]

  to musela vědět už dřív ne? Tak si přece nemůže myslet, že ho změní

  superkarma: 0 01.02.2012, 08:14:58
 3. avatar
  [10] Barbucháč [*]

  Sml14kde má mozek Dominik bylo řečeno celkem přímo, přemýšlím ale, kde ho má MonikaSml80

  LadyZa — #6 Sml67

  superkarma: 0 30.01.2012, 22:47:38
 4. avatar
  [9] řinka [*]

  Jo když je blbá hlava.......k čemu jí je,že ovládá tři světové jazyky,pozice managerky,když to svědění bylo silnějšíSml80.Je finančně zajištěná tak nechápu co se tady řeší.Sml24

  superkarma: 0 30.01.2012, 16:52:24
 5. [8] Jala [*]

  Asi to nebude skutečný příběh, že? Ale kdyby náhodou ano, tak opravdu nechápu, jak je možné to nechat dojít až tak daleko. Myslím, že řešení je jednoznačné!

  superkarma: 0 30.01.2012, 15:59:38
 6. avatar
  [7] LadyZa [*]

  Zažila jsem to a vůbec ti nezávidím. Na vlastní kůži sexuálního samce, na rodinnou kůži přijít s takovým individuem do jiného stavu a porodit dítě - a uznat otcovství. Horor.Sml15Sml15

  superkarma: 0 30.01.2012, 14:41:35
 7. avatar
  [6] LadyZa [*]

  dzeja — #3 Pravda pravdoucí - neuvádět jako otce do rodného listu a pelášit. Ale mám takový dojem, že už je pozdě. On bude prudit.

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #10
  superkarma: 0 30.01.2012, 14:37:42
 8. avatar
  [5] Ferdas [*]

  předtím jí jako kretén a promitiv nepřipadal? asi bude chyba i někde jinde Sml24

  superkarma: 0 30.01.2012, 13:13:12
 9. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Rozejít se s ním měla dávno, před těho Sml30, i když nikdy není pozdě, ale rychle Sml67

  superkarma: 0 30.01.2012, 11:40:21
 10. avatar
  [3] dzeja [*]

  Odešla bych od něho co nejrychleji a ani bych jej po narození dítěte neuvedla jako otce. Ten se nezmění a nikdy nebude mít peníze na alimenty....Sml16

  1. na komentář reaguje LadyZa — #6
  superkarma: 0 30.01.2012, 10:46:22
 11. avatar
  [2] SStream [*]

  Neschopný, žárlivý, omezený, hloupý a sexuchtivý nadsamec. Pokud chceš Vilmo gigola, vždycky si ho můžeš zaplatit a to na omezenou dobu bez praní ponožek a dalšího domácího servisu. Víš o tom? (mimoto to vyjde podstatně levněji...) Nebuď skeptická, existuje spousta normálních chlapů, fakt.

  superkarma: 1 30.01.2012, 10:42:21
 12. avatar
  [1] enka1 [*]

  Ach jo, jak klasickéSml28, v prvopočátcích měla mozek v kalhotách/sukni i slečna nebo ne?

  Dobré zaměstnání, finančně zajištěná rodina, co se tu řeší?

  superkarma: 1 30.01.2012, 09:19:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme