Čtenářka AnteaX je z politiky v naší zemi celkově otrávená a tak se o ni raději moc nezajímá. Přesto volit půjde a hlas dá Úsvitu přímé demokracie, líbí se jí totiž postoje Tomia Okamury. Jaký máte na Úsvit názor vy?

Půjdete-li letos volbám, můžete hodit hlas také Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury, stejně jako čtenářka AnteaX.


Na toto téma nemám moc co napsat, protože se o politiku zrovna nezajímám. Volit půjdu a svůj hlas dám Hnutí Úsvit přímé demokracie. A proč? Protože mám ráda Tomio Okamuru, líbí se mi jeho stránky www.tomio.cz a vlastně se vším, co tam píše, souhlasím. Myslím, že by měl dostat šanci, aby prosadil alespoň pár věcí, o kterých zatím jenom mluví. Japonsko je země, ze které bychom si mohli vzít příklad, jak skvěle tam všechno funguje. Žijí tam lidé pracovití, trpěliví, milí a ukáznění. Tomio jako poloviční Japonec má tyto vlastnosti v sobě a myslím, že přesně takového politika Česká republika potřebuje:-)

Celkově jsem ale z politiky v naší zemi tak otrávená, že si vyposlechnu jen to nejdůležitější a ostatním se nechci zatěžovat. Kdybych byla mladší, vážně bych uvažovala o emigraci. Jak říka naše babička, tatíček Masaryk se musí obracet v hrobě.

Napsala čtenářka,
AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. 10. 2013: Volby 2013

  • Víte, koho volíte? Co konkrétně vás zaujalo na straně, kterou budete volit?
    (Nezávislé kandidáty a sdružení více stran berme pro účely rétoriky tohoto tématu jako jednu stranu, za kterou kandidují – prostě tak, jak je to na volebních lístcích.)

Otázka k dnešnímu tématu je jednoduchá, ale odpověď na ni už tak jednoduchá není. Dovedu si představit spoustu důvodů, proč se člověk rozhodne pro tu či onu stranu. A právě ten váš důvod mě zajímá! Máte ho vyargumentovaný, nebo volíte spíš pocitově? A volíte do poslanecké sněmovny stále stejně, nebo ne? Své odpovědi mi posílejte na redakční e-mail (viz níže) do 25.10.2013, 15.30 hodin, a to v délce alespoň tohoto odstavce. Tedy pokud se chcete o své politické názory podělit s ostatními a zároveň mít šanci na krásný knižní dárek: Osobnosti českých dějin (Knižní klub).

Ostatně sám jsem v letošní volbě váhavec, třeba mě právě váš názor přesvědčí!

dejiny

Reklama