Rodina

Mám ráda spánek!

Se svou láskou k spánku se nám svěřila čtenářka Monika. A jakou veselou historku zažila s manželem, když se vydal po fotbale na jedno, to si přečtěte v jejím příspěvku k tématu...

Čtenářka Monika ráda spí. Máte to podobně?


Devátá hodina večerní odbyla, lampa ještě svítila:-)
Dlouhý spánek mám ráda a tak večer moc dlouho nevydržím, záleží, zda je pracovní den či nikoliv, ale většinou to balím tak před 22 hodinou.
Jelikož máme malý byt, máme postel, televizi i počítač v obýváku a tak jsem si zvykla usínat při střílení a mačkání kláves při partnerových hrách na počtači. Je to už za těch pár let pro mě „jakási ukolébavka“, kdy na nic před spaním nemyslím a úplně vypnu. Nic jiného mi ani nezbývá, když partner chodí spát po dvanácté skoro každý den.
Problém se spaním nemívám, ale jednou to stálo opravu za to. Patrner si zašel po fotbale ve všední den na jedno, ovšem z jednoho se jich rázem stalo mnohem víc a tak přišel domů hódně upravený :-)

Já už jsem ale měla půlnoc a probudilo mě až pětiminutové šťourání klíčů do zámku, když pominu pomalé zouvání a pomalý přesun do druhé místnosti, už mě začínal brát nerv.
Samé mlácení, třískání,...a navíc dostal hlad, takže třískání talířů a skleniček nepřestávalo.
Po vyluxování lednice, kdy do sebe natlačil rohlík s marmeládou, k tomu kolbásy, nechal po sobě bordel,...ulehl do postele a během jedné minuty se ozvalo jen chrčení a chrápání. To už mi kolovala krev v žilách naplno a zvyšovalo se to pokaždé, když jsme ucítila zápach zelené a slyšela chrápání. Nakonec se mi podařilo usnout nad ránem a ráno jsem pěkně zbořená musela vstávat do práce. Nejlepší bylo, když jsem z práce,přišla domů a vidím „ hroudu“ na posteli...dospával tam partner předchozí deficit, jelikož si vzal dovolenou :-).

Úplně nejlepší však bylo, když mi oznámil, že měl obrovskou chuť na kolbásu a že jsem mu jí asi snědla, protože v lednici jí nenašel :-)
Takže jsem to tentokrát přešla s úsmvem, neboť si druhý den nepamatoval nic. Nejradši proto jsem, když radši každý den usínám za mačkání kláves:-)


Hezký den,
Monika

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

   
22.11.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] moniiczka [*]

  nejlepší je schrupnout si po obědě :)

  superkarma: 0 22.11.2011, 21:00:20
 2. avatar
  [4] Handa [*]

  Poslouchat rádio v posteli, to miluji.

  superkarma: 0 22.11.2011, 19:01:14
 3. avatar
  [3] Hanula [*]

  Sml16já taky moc ráda spím - někdy to zabalím i ve 20 hodin a pak ráno poslouchám v posteli rádio, při kterém podřímuji.

  superkarma: 0 22.11.2011, 16:25:28
 4. avatar
  [2] Jindriska8 [*]

  Po pivču se spí dobře,ale protějšek to vždy odnese.Ještě,že s nima máme tolik trpělivosti.Sml22

  superkarma: 0 22.11.2011, 16:13:19
 5. [1] DanielaHol [*]

  Sml30 nedávno zašel přítel s klukama na pivko a jelikož jemu stačí opravdu málo, byl hned na hadry. Přišel domu a asi jak se s klukama bavili drsně v hospodě, tak mi říká "udělej mi žrádlo, mám hlad".Než jsem mu stačilo to jeho "žrádlo" donést, byl už tuhej - rozvalenej přes celou postel, takže jsem si neměla ani kam lehnout. Spala jsem v posteli na boku a celou noc jsem do něho kopala aby se smrsknul. Teda ten mě tím tak vytočil - teda tím, že se roztahoval Sml30

  superkarma: 0 22.11.2011, 16:02:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme