Novinky

Mám ráda Olbrama Zoubka i písničky Hany Hegerové

Dobrý den Maryene, děkujeme, že jste si na nás i v nemocnici vzpomněla a napsala nám k dnešnímu tématu. Přejeme rychle uzdravení a brzký návrat domů:) Krásný den!


 

Dá se říct, že obdivuji mnoho celebrit, především těch lidí, kteří se na vrchol dostali díky snaze, úsilí, práci, jednoduše zaslouženě. Potom jsou tzv. celebrity, lidé, kteří jsou tak pouze nazýváni. Jsou mezi nimi i takové celebrity, které mnoho nemají v hlavě, které téměř nic nedokázaly, ale mají například hezkou tvář nebo tělo přímo od boha (nebo od přírody) a nestydí se ukázat ze své anatomie cokoliv, kdekoliv a komukoliv.

Nemám přímo touhu chodit s celebritami na kafe, některé mi opravdu „lezou na nervy“ a je mezi nimi například několik modelek. Obdivuji spoustu herců i zpěváků, které svými výkony dokazují, že jsou zaslouženě nazýváni umělci.Mezi ně patří například Karel Gott a Hana Hegerová. Jejich písničky jsem obdivovala a poslouchala už jako puberťačka z LP desek, později ze starého kazeťáku a i dnes si je poslechnu ráda přímo z éteru nebo z CD.

Jsou krásné, ze života, o životě, vždy mi mají co říct a vždycky v nich najdu i kousek sebe a něco ze svého života. Na stěně ložnice mi visí obraz Olbrama Zoubka. I on je umělcem, celebritou, se kterou bych si určitě měla co říct. Je ovšem tady jedna otázka, jestli by i výše jmenovaní umělci stáli o setkání se mnou.

S kým bych si to kafe tedy ráda dala? Dnes s kýmkoliv a nemuselo by jít zrovna o celebritu, na kafe mám totiž hroznou chuť. Jsem druhý den po operaci, díky sestřičkám už odpojena od hadiček a infuzí, díky manželovi, který mi dnes přinesl notebook, připojena k síti.

A nestojím tak ani o setkání s celebritou jako spíš o to, co mě čeká za nemocničními zdmi. Na obyčejný život se svojí rodinou a se svými přáteli, těším se na kafe, které si dám se svým manželem. A třeba si k romu pustím i nějakou písničku o životě od Hany Hegerové.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

 • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
 • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
 • Která celebrita je vám sympatická?
 • A která celebrita vám leze na nervy?
 • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
 • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
 • Co si myslíte o našich umělcích?
 • Zdál se vám o někom slavném sen?
 • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

   
19.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [7] Maryene [*]

  Klára Wimmerová — #4 Tak s tou slivovicí by problém nebyl, já ji sice nemusím, ale pokaždé, když se vracíme z naší rodné Moravy do Hradce si manžel nějakou tu lahvinku přiveze.(mimo dobrého vína)

  superkarma: 0 19.03.2014, 16:08:39
 2. avatar
  [6] marianaant [*]

  Byly jsme na koncertě paní Hegerové a začala ji téct krev z nosu, byla tak perfektní, že se omluvila, pana Maláska poprosila ať zahraje nějakou skladbu a pak pokračovala ve zpěvu a celý koncert dozpívala. Je báječná.Sml59Sml59

  superkarma: 0 19.03.2014, 15:53:37
 3. [5] Maryene [*]

  enka1 — #3 Přesně tak, přestože opravdu nevím, jestli bych se právě s nějakou celebritou cítila na kafi nejlépe, holt mají trochu jiný život, který je mi trochu cizí.

  superkarma: 0 19.03.2014, 15:50:21
 4. avatar
  [4] Klára Wimmerová [*]

  Měla jsem to štěstí, že jsem se setkala s panem Zoubkem - dokonce už dvakrát jsem byla u něj v jeho ateliéru v Salmovské ulici, který má úžasnou atmosféru už jen sám o sobě.

  Olbram by si s vámi určitě rád poseděl - ale spíš u jeho milované slivovice než u kávy. :) Je neuvěřitelně charismatický a galantní a ve chvíli, kdy je člověk v jeho přítomnosti, vůbec neřeší věkové ani jiné rozdíly. Prostě je báječný! Sml29

  1. na komentář reaguje Maryene — #7
  superkarma: 0 19.03.2014, 15:39:21
 5. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml72Sml16 taky dobrý výběr. Já bych šla na kafe vlastně s každým, celebrita necelebrita, až pak se rozhoduju: s tím/tou už podruhý neSml24

  1. na komentář reaguje Maryene — #5
  superkarma: 0 19.03.2014, 15:00:02
 6. [2] Maryene [*]

  Hanula — #1 ..a už mi ho sestřička přinesla. Takže nakonec přece si dám kafe s celebritou, se ženou-in Sml16

  superkarma: 0 19.03.2014, 14:37:44
 7. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16brzké uzdravení - pak i to kafčo bude chutnat lépeSml67

  1. na komentář reaguje Maryene — #2
  superkarma: 0 19.03.2014, 13:33:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme