Novinky

Mám ráda klidný, milý humor

Píše naše čtenářka Lída a vyjmenovává své oblíbené autory. Ale hlavně se snaží na každého usmívat.A většinou se jí úsměv vrátí, takže má kolem sebe samé veselé lidi. Nejvíc jí ale potěší šibalský úsměv vnučky, na který se můžete podívat i vy

Milá redakce, milé ženy in. Usmívám se ráda, usmívám se často. Úsměv je úžasný dárek, který nic nestojí, tak proč ho nerozdávat všem kolem plnými hrstmi :-) .
Usmívám se na paní s novinami, na pošťáka s balíkem, na prodavačky, na sousedy a hlavně na svoje blízké. No a proto mám pocit, že je kolem mně spousta usměvavých lidí, většina z nich mi totiž úsměv vrací.

Mám ráda klidný, milý humor. Třeba takový, který najdu v knížkách Karla Čapka - Měl jsem psa a kočku, Zahradníkův rok nebo Kalendář (ty jsou moje nejoblíbenější). Nebo Jirotkův Saturnin. I to je knížka, u které se celou dobu usmívám.

Nevím, jestli jsem někdy někoho úsměvem odzbrojila, ale vím, kdo pokaždé dokáže úsměvem odzbrojit mě. Jsou to moje malličké vnučky. Za jejich úsměv dám cokoliv. Jeden z těch nejkrásnějších úsměvů posílám i Vám všem. Snad Vám také vykouzlí úsměv na tváři.

b

S pozdravem a úsměvem Lída

Milá Lído, Tonička si to vyloženě užívá

Text nebyl redakčně upraven

   
19.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme