Bulvár

Mám prstýnek pro štěstí

Hezký, ale trochu smutný příběh nám poslala čtenářka Samík97. Přečtěte si, jak přišla ke svému prstýnku pro štěstí. Příspěvek předkládáme v nezměněném znění.

Od roku 2003, co mi umřela maminka, nosím její snubní prstýnek vždy, když jdu nebo jedu někam z domova. Zatím mi přináší štěstí. Když jsem přišla do jejího domu v den úmrtí pro oblečení na pohřeb, byl prstýnek jakoby PŘIPRAVEN na stole. Přitom ho nenosila a už dříve mi ho dávala. Jsme 3 sourozenci. Věděla, že JÁ tam přijdu první?

Moje dcera, když studovala medicínu, nosila vždy na zkoušku tmavomodrou blůzičku s drobnými kytičkami po prababičce - šetřila si ji a opatrovala jen na tuto akci. Odpromovala s vyznamenáním, takže to asi v té magii nebylo. Kdo ví?

Samík97

Děkujeme za příspěvek a přejeme, ať vám nosí prstýnek štěstí i nadále.

A jak jste na tom vy? Máte nějaký zvyk, rituál, talisman nebo jakoukoliv věc, bez níž nedáte ani ránu? Máte kamaráda/kamarádku, o které říkáte, že je vaším siamským dvojčetem? Řekněte o tom ostatním! Napište nám, jaká věc nebo zvyk k vám prostě neoddělitelně patří a jak jste k tomu přišla. Nosí vám v životě štěstí, nebo spíše starosti? Svůj příběh můžete doplnit i fotkou.

Co můžete vyhrát? Podívejte se ZDE.

 • Své příspěvky posílejte do dnešních 14.00 hodin na e-mail redakce@zena-in.cz. Došlé příspěvky budeme v průběhu dne uveřejňovat. Ty nejzajímavější odměníme!

 

   
22.10.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [3] Samík97 [*]

  Věrulinka — #2 Moc, moc ti děkuji za přání Sml79!

  superkarma: 0 22.10.2009, 22:25:27
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml67 ať i nadále ti nosí štěstí prstýnek Sml67Sml67Sml67

  1. na komentář reaguje Samík97 — #3
  superkarma: 1 22.10.2009, 12:31:44
 3. avatar
  [1] Ringcoriel [*]

  ja som mala tiez spoluziaka, ktory nosil na skusku len jedno sako. bolo to preto, ze bolo specialne upravene so suchymi zipsami na pripevnenie tahakov. tiez skoncil skolu bez problemov... :-) stastie mal v tom, ze ho nikdy nechytili...

  superkarma: 0 22.10.2009, 09:13:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme