Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Olga a stěžuje si na malý výběr bot v malých velikostech

Jsem malá a drobná. To by nebyl zas takový problém. Se sháněním oblečení si až takové starosti nedlěám. Mám vyhraněný styl a na módní trendy si zase tolik nepotrpím. Miluji hlavně sukně, kalhoty nosím minimálně. Občas si něco dokážu i sama ušít a moc mě to baví. Svůj šatník vlastně moc neobměňuji, jen něco doplňuji, když mě něco zaujme.

Ale horší je to s botama.

Moje velikost 35-36 je v podstatě dětská a já mám problém sehnat boty, které by vypadaly jako dámské. Třeba lodičky na podpatku.

Vždycky, když přijdu do nějakého obchodu, koukají na mě jako na exota a posílají mě do oddělení dětských bot. Mám sice ráda balerínky a boty bez podpatku, které se tam při troše dobré vůle dají i vybrat.

Odpářu typicky holčičí ozdůbky, jako jsou kočičky, motýlci nebo květinky a klidně botky nosím.

Ale občas bych si ráda pořídila klasické kozačky nebo normální černé lodičky a byla chvilku za dámu. A to je tady obrovský problém.

Vaše čtenářka Olga

To je roztomilá nožička. Dnes se spíš setkáváme se dvaačtyřicítkami. To byste si rozuměla s Míšou Kudláčkovou, ta má podobný problém. Škoda, že tu dnes není, možná by vám poradila, kde shání boty. Ale je pravda, že na podpatcích jsem ji ještě neviděla.

Máte také nějaký velikostní problém, milé ženy-in? Máte nějakou velikost, která se špatně shání?Jde o oblečení, nebo spíš o boty? Jste nebo nejste spokojena se sortimentem ve vaší velikosti? Co se vám shání nejhůře? Dívají se na vás prodavačky skrz prsty, nebo dokážou poradit? Nechala byste si ušít boty nebo oblečení na zakázku? Šijete si sama?

Napište nám na dnešní téma a poraďte třeba ostatním, kde něco sehnat.

Na vaše příspěvky se těšíme na redakce@zena-in.cz

Reklama