Milé ženy-in, dnes plynule navážeme na předchozí témata a budeme se věnovat kráse těla. Minule jsme se kriticky, ale i pochvalně podívaly na svá prsa a pasy. Tentokrát se zaměříme na část těla, která je hned po ňadrech tou nejsledovanější. Na nohy. Mít krásné nohy je jistě přednost, která se dá náležitě využít.

nohyPřede mnou stoupala po schodišti dívka. No dívka, holka krev a mlíko. A měla křiklavě oranžové punčocháče. Od toho se nedaly odtrhnout oči. Zpočátku jsem si tak v duchu mudrovala něco o špatném vkusu, ale pak jsem si musela říct: Proč ne?

Jsou to její nohy, její sebevědomí a nikomu do toho nic není. To, že bych si já se svýma klikatýma nohama nevzala ani černé, natož takhle řádivě oranžové, je vlastně můj problém.

Díky svému mindráku nevylezu ani v nejparnějším létě v šortkách, natož v krátké sukni. Se svojí postavou jsem vcelku spokojená. Jediné, co bych (čistě hypoteticky) vyměnila nebo chtěla hezčí, by byly nohy.

Jak já vám, holky, s pěknýma nohama závidím! Chtěla bych si alespoň jeden den v životě vyzkoušet, jaké to je mít krásné dlouhé nohy a sklízet obdivné pohledy mužů. Současná móda má takových možností, jak je ukázat. Už jenom úzké džíny v kozačkách. Strašně se mi líbí, jsou tak sexy. Ale já si je se svými óčky prostě netroufnu nosit.

A tak jako se jiné stydí za svoje špeky, malá nebo zase obří prsa, povislý zadek, třaslavá stehna a celulitidu, tak já mám zase tenhle problém. Jenomže všechno předchozí se dá při troše dobré vůle nějak redukovat, ale krátké nohy do O se dají leda tak schovat. A tak je schovávám a všelijak maskuji v kalhotách. Nejraději s širokými nohavicemi nebo do zvonu.

Často si uvědomujeme spíš své nedostatky. Na svoji postavu se díváme možná až moc kriticky. Nebo ne? Přeháním? Máte ráda svoje tělo, konkrétně svoje nohy? Už jste překonala své pubertální mindráky a smířila se s tím, co vám příroda nadělila? 

Já už jsem se snad smířila. Co jsem mohla ovlivnit, jsem ovlivnila, co jsem změnit nemohla, nechala koňovi. Prostě neukazuji to, co se mi na sobě nelíbí, ale klidně se pochlubím tím, co je na mně hezké.

Člověk přece nemůže mít všechno.

Jak jste na tom s krásou nohou vy, milé ženy-in? Jaký mají tvar? Jsou rovné, do X, nebo do O?  Jste na své nohy pyšná, nebo spíš naopak? Ráda je ukazujete, nebo je schováváte? Jsou vaše nohy hezké od přírody, nebo jste na nich musela zapracovat cvičením? Co se vám na nich líbí a co ne? Chtěla byste je delší, štíhlejší, svalnatější, hladší?

Pokud se chcete připojit a vyjádřit k dnešnímu tématu, bude mi potěšením. Na vaše příspěvky věnované nohám se budu těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz

I tentokrát mám pro vás připraven dárek.

Reklama