Děkujeme za první odpolední příspěvek, který přišel od čtenářky s nickem Heligona. Abych nezapomněla odměňuji ji krásným lakem na nehty.

Krásný den. Mám nohy jako laňka - křivé a chlupaté.

To druhé je pravda, to první jen trošku. Chloupky v zimě krásně hřejí a křivé je mám jenom tolik, že se mi nedřou o sebe a kostnatá kolena do sebe nenaráží. Co mě trošku trápí, je jejich tloušťka, v tom opačném extrému. Velikost mých bot je 39-40, ale v lýtkách dosahuji velikosti odpovídající číslu 35-36. Samozřejmě narážím na problém s výběrem kozaček. Snad jediné, které mi vyhovují, jsou šněrovací a ty se mi vůbec ale vůbec nelíbí. Před pár lety jsem sehnala jedny se šněrováním v horní části, tak jsem si zahrála na ševce. Nové dírky byly proraženy za pár minut a kožená šňůrka převázaná taky během chvíle. Nemůžu je však nosit věčně a narozdíl od mnoha lodiček a sandálků, kozačky mám pouze tyto jedny. V opravně obuvi jsem jako doma, jen aby mi co nejdýl vydržely.

Nedávno jsem viděla celkem slušnou vychytávku, jsou to kozačky, které se dají pomocí vsadky z měkké kůže a řemínků zúžit, ale moje kritické oko shledalo i zmenšenou velikost "návleku" příliš širokou. Někdo by mohl navrhnout nosit do kozaček rifle, ale já se prostě nechci zařadit do toho nekonečného zástupu dívek a žen v jednotném oblečení.

V létě jsem s mýma nohama naprosto spokojená a v zimě budu taky. Ovšem až se umoudří výrobci obuvi a kromě číslování bot na délku stopy zohlední i tloušťku/štíhlost lýtka.

Heligona.

Za našich mladých let se říkalo: Nohy jako srnka-chlupaté a tenké. Někdo má zase opačný problém, tak co je horší? Já myslím, že ženy s hodně silnými lýtky to mají ještě složitější.

Jak jste na tom se svýma nohama vy, milé ženy-in? Jste spokojená? Nakupujete si boty snadno, nebo také řešíte nějaký problém? Jaký? Svěříte se nám? Napište na dnešní téma a svůj příspěvek pošlete na adresu:

redakce@zena-in.cz

Soutěž. Obr.5

Boty 5

Rihanna

Beyonce

Ciara

Reklama