Naše děti.


Jsem zatím matkou jen jednoho dítěte a to Terezky,která oslavila 22.září 1 rok.


Když se narodila, byl to ten nejúžasnější zážitek v mém a určitě i manželově životě. Po dvou dnech na porodním sále se nám narodila krásná a zdravá holčička Terezka s úctyhodnými mírami 4,7kg a 55cm. Od té doby byl náš život úplně vyměněný. Na prvním místě je dcerka. Je nádherné sledovat, co nového umí a dokáže. S každým jejím novým úspěchem se těšíme spolu s ní.


Už se také již delší dobu rýsuje její osobnost. Někdy dokonce trucuje a prosazuje si svou, což se jí většinou podaří, protože by jsme pro ni udělali cokoliv. Někdy je těžké jí zvládat, ale člověk se musí vcítit také jakoby do role dítěte a ukazujeme jí to, co jí zajímá, z čeho má radost. Odměnou je pro nás pak její smích a radostné oči.


Jsou ovšem i chvíle,kdy už neuposlechne ani na zakřiknutí, což mě pak sice mrzí, ale na druhé straně musí mít trochu autority. Některé dny jsou náročné a opravdu jsem ráda,že už je večer a Terezka spí. Je těžké zvládat celou domácnost a uhlídat dcerku, protože je z ní opravdu "živé stříbro".


Ale když už jsem psychicky i fyzicky občas na dně, podívám se na ní, jak je krásná a hlavně, že je zdravá a že jí máme a že mám i manžela, protože je oba moc miluji a jsem s nimi štˇastná.

Lucie Šulganová


Milá Lucie, děkujeme za láskyplný mejlík. 

Porodní míry 4,7kg a 55cm jsou opravdu na holčičku úctyhodné. Moje kamarádka porodila syna a ten vážil 5,05kg a měřil 57cm. Vypadal v porodnici jako dvouměsíční miminko.

Přejeme vám krásný podzimní den, hodně procházek s Terezkou v nádherně vybarvené přírodě. Ať vám a vašemu manželovi dělá jen radost.

redakce@zena-in.cz

 

 Udělali vám děti radost. Hrajete si s nimi rády nebo vás naopak zlobí?

Pište.

 

Reklama