Další příspěvek a další názor na očkování proti chřipce. Čtenářka Tina5 by se taky očkovat nenechala. A napsala nám také vtipnou hlášku, kterou o prasečí chřipce řekl Jan Kraus.

Také pochybuju, že je očkování proti chřipce prospěšné pro všechny.... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Tina5, a přeju krásný den.


Milá redakce, děkuji za velmi zajímavé téma. Nedá mi to, abych se nepřidala se svojí troškou do mlýna.

Očkování řešíme delší dobu a nejen to proti chřipce.

Dříve jsem si myslela, že nám očkování opravdu pomáhá, ale jak jsme sbírali zkušenosti, mám dojem, že nám spíše škodí.

A očkování proti chřipce? Nikdy jsme naši rodinu nenechala očkovat, ale znám v okolí několik starších lidí, kteří se nechali očkovat a pak naříkali, že mají mnohem horší chřipku než když byli bez očkování a všichni se shodli na tom, že očkování proti chřipce nikdy více. Nevím, zda to byla nešťastná shoda náhod nebo opravdu očkování nadělá víc škody než užitku, ale tenkrát na tom byla i naše babička velmi špatně, když se nechala naočkovat, opravdu jsem se o ni bála, jak takovou chřipku ustojí.

V dobách, kdy jsme ještě sledovali občas tv, koukala jsem někdy na Jana Krause a moc se mi líbil jeho komentář k prasečí chřipce. Prasečí chřipku jsem nikdy neměl, ale chřipku jako prase mnohokrát.

Tak nám všem přeji krásný podzimní čas bez baciloušů a chřipek.

Tina5

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Očkování proti chřipce

  • Co si myslíte o očkování?
  • Jaké máte obecně zkušenosti s očkováním?
  • Máte nějaké očkování navíc?
  • Jste očkovaní proti chřipce?
  • Pomohlo vám očkování proti chřipce?

Napište mi, budu moc ráda. Za příspěvek jako vždycky odměníme jednu z vás, tentokrát balíčkem čaje Jemča (PIGI čaj s citronem a brusinkou, Kolekce zelených čajů a čaj se zázvorem a pomerančem). Na vaše příspěvky se těším do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz. Heslo je CHŘIPKA. Předem děkuju!

čaje

Reklama