Několik let jsem přemlouvala svého chotě k pořízení pejska.

Použila jsem bezesporu všechny možné i nemožné přesvědčovací manévry, ale můj muž byl neoblomný. Rezignovala jsem vyčerpáním a dlouhověkostí našich protichůdných stanovisek. Život plynul a jednoho krásného dne mě ze spánku po vyčerpávající noční směně budí něco mokrého, chlupatého a ukňučeného. Manžel mi koupil pejska!!!

Obvykle se nechávám budit obědem, ale tentokráte jsem vystřelila z postele a radostí nevěděla, zda umačkat pejska nebo manžela. Kdybych věděla, co bude následovat, mazlila bych se preventivně raději s manželem :-). Štěnátko pročůralo koberec tak, že jsem poslala manžela koupit nový, moje nádherné kozačky taky vzaly za své (tak jsem dostala i nové botky) a o rozškrábané sedací soupravě už raději nebudu mluvit.

Krásný dárek... dodnes je s náma (už ale domestifikovaný) a tehdy se i z malého dárku vyklubala modernizace bytu a šatníku. Tak nevím, dámy, která měla dárek hezčí?

Mnoho krásných dárků a pozorností od svých mužů přeje

MJiskra


Děkujeme za krásný příběh :) i za přání...

Inu, pejsci jsou občas pěkné dárečky :).

Dodnes ráda vzpomínám, jak jsem ve svých šesti letech přinesla domů štěňátko... Venku byl mráz a sníh, stmívalo se, všechny děti už odešly, jenom pejsek zůstal. Bylo to pár týdnů po vánocích, a jak se později ukázalo, šlo o čísi nechtěný dárek.

Táta tenkrát otočil pejska na zádíčka a s prohlášením „A ještě je to čuba," odešel poněkud nenaladěně do práce (večer!), neboť mu bylo jakožto hlavě rodiny jasné, že pejsek u nás zůstane, i kdyby se on na tu hlavu postavil :).

Nakonec vzal Mikinu (tak jsme ji pojmenovali) na milost a ona ho respektovala jako šéfa smečky :).

Jaký byl Váš nej dárek? A jaký dárek byste si nejvíc přála? Podělte se s námi o svá přání a vzpomínky na redakce@zena-in.cz!

Reklama