Snad neujedu od tématu s mou včerejší příhodou, o malý technický problém určitě šlo.

Šla jsem se synem (cca 18let) objednat ho k neurologovi. Sedíme v čekárně, vešla maminka s chlapečkem asi rok a půl věku, vypadal čerstvě probuzený. Mamča si ho posadila na klín, sundala mu čepici a bundičku. Chlapeček byl strašně roztomilý, sedět se mu dlouho nechtělo a tak byl postaven, opíral se ručkama o židli, s milým úsměvem si prohlížel čekárnu.

Zrak mi padl na botičky. Nové, s dvojitým proužkem na suché zapínání. Jenže to zapínání směřovalo k vnitřním kotníkům.

„Nejsou ty boty obráceně?" šeptám Honzovi a začíná mi cukat tělo. „Mámo, nech toho zas," vrčí syn v předtuše další ostudy, ale už se taky klepe. Očima sledujeme dlaždičky. Nedá mi to a špitnu: „Mamka je má správně," Honza odbíhá na záchod, já se držím.

Šli na řadu dřív, protože byli objednaní. Když vyšli z ordinace, botičky byly správně. Stačila jedna návštěva neurologa.                  

enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Ten doktor má vážně talent!

A jak jste na tom se stroji vy? Dnes si o technice a vašem vztahu k ní budeme povídat celý den.

Vzpomínáte si, jak jste se učila ovládat svůj první mobil? Potrápila vás někdy vaše pračka, mikrovlnka nebo televize? Musela jste si někdy něco opravit sama? Jste s počítačem kamarádi, nebo spíše nepřátelé? Napadá vás nějaká historka s žehličkou, fénem, pračkou, počítačem, či jinou technickou vymožeností v hlavní roli a chcete se o ni podělit? Napište nám o tom! Adresu už určitě znáte:

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ty nejzajímavější se samozřejmě dočkají odměny.

A jak jsem si s novým technických přírůstkem poradila já? Čtěte v dnešním článku Nelítostný boj - Já vs. technika.

Reklama