Philips představuje nové epilátory Satinelle Ice, ultra jemné se zklidňujícím chladivým účinkem

 

Společnost Philips přichází v dubnu na český trh s novými epilátory Satinelle Ice. Ty nabízejí nejen jednoduchý a přitom efektivní způsob odstraňování chloupků s dlouhotrvajícím účinkem a bez bolesti, ale i módní barvy a přitažlivý design. Celou řadu tvoří tři modely – bílo-fialový HP 6483, bílo-růžový HP 6482 a bílo-zelený HP 6481.

 

Bezbolestné a dokonalé vytržení

Pro efektivní snížení pocitu bolesti při epilací nabízejí nové epilátory Philips Satinelle Ice zklidňující chladicí rukavici a aktivní masážní systém, který právě epilované místo masíruje. Navíc osvědčený kotoučový epilační systém každý chloupek od kořínku vytrhne velmi rychle a dokonale, a to i ty s minimální délkou 0,5 mm. Nohy tak budou hladké během chvíle a zůstanou tak i několik týdnů.

 

Jemná epilace i citlivé pokožky

Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou a nejen pro ně jsou epilátory Satinelle Ice vybaveny hypoalergenní keramickou hlavou. Ta předchází případnému podráždění nebo alergickým reakcím. Pro epilaci velmi citlivých míst nabízí epilátory Satinelle Ice výměnnou holicí hlavu (pouze HP 6483) a kryt pro jemnou epilaci (kromě HP 6481). Peelingová žínka pak pomáhá čistit pokožku mezi jednotlivými epilacemi, a omezuje tak zarůstání chloupků.

 

Pohodlí a větší hygiena

Během používání ženy jistě ocení výběr ze dvou rychlostí a také ergonomický tvar, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky. V neposlední řadě pak i fakt, že epilační hlava je jednoduše omyvatelná a přináší tak lepší hygienu a snadné čištění.

 

Přitažlivý design a barevné provedení

Při navrhování Satinelle Ice mysleli designéři Philips Beauty zejména na mladé ženy, pro které je kromě praktických vlastností důležitá také velikost, moderní vzhled a styl. Epilátory Satinelle Ice jsou dostatečně malé, aby se vešly do každého zavazadla nebo kabelky. Navíc díky módním barvám a přitažlivému designu se jejich majitelky nebudou muset za své epilátory stydět a schovávat je na dno svých tašek a šuplíků.

 

Nové epilátory Philips Satinelle Ice lze od dubna zakoupit ve  specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 2 599 Kč (HP 6483), 2 199 Kč (HP 6482) a 1 999 Kč (HP 6481).

Reklama