To bude asi pro mnohé překvapení. Jídlo ve slevách nevzbuzuje zrovna důvěru, ale čtenářka malinke-kote zřejmě ví, co dělá. Co ve slevách ještě kupuje, to se dočtete a uvidíet v jejím příspěvku

Přeji všem pěkný den, to že ráda nakupuji, už asi všichni víte a hlavně nejvíce trička. Mám dva své oblíbené obchody, kam ráda zajdu, kdykoliv se naskytne příležitost a vždy si tam něco vyberu. Většinou mám věci, ve kterých jsem zatím nikdy nikoho nepotkala a to je pro mě jedině plus. Nemám ráda, když mám něco na sobě a kolem mě někdo projde ve stejném oblečení. Zatím se mi to tedy nikdy nestalo.

Co se týká obchodu, tak ráda chodím k Vietnamcům. To už také asi všichni víte. Nejraději zavítám v Kadani do KUTU kde mají opravdu pěkné a levné věci. Asi před měsícem jsem si tam koupila jedno pěkné triko. Také ráda zavítám do bývalých kasáren v Mostě. Když je možnost, tak tam zajedeme. Zrovna minnulý čtvrtek jsem si tam koupila pěkné triko, sukni a potřebné tepláky. Také ráda chodím ještě v Chomutově do jednoho obchodu, kde je také opravdu vše a tam jsem si koupila jedny kraťasy, které jsem potřebovala. Protože bohužel do riflových už se nedostanu.

Ve slevách převážně nakupuji jídlo. Oblečení nijak extra ne. Když jsou někde slevy, určitě tam zavítám, ale většinou si tam nic nekoupím. Nevím proč, ale opravdu nejraději a nejlépe se mi nakupuje v těchto dvou obchodech, kde seženu opravdu vše potřebné. Nejsou tam jenom oblečení a boty, ale i potřebné věci do domácnosti. Takže si tam člověk vybere opravdu vše, co potřebuje a nemusíme potom zacházet ještě do jiného obchodu.

Zda jsem si letos v létě něco výhodného koupila na sebe, tak ano. Jedny sandále co byly ve slevě. Nechtěla jsem nějaké drahé, protože sandále moc nenosím. Ale teď jsem si na ně trošku zvykla a nosím je raději než botasky. Přeci jen v botaskách je větší teplo. I když jsem měla raději žabky, ale ty mi tu akorát tak leží z minulého roku.

Pro mě jediná věc, kterou si koupím kdykoliv a kdekoliv, je bižuterie. Strašně ráda si kupuji náušnice a ať se jdeme jenom tak podívat po obchodech, tak vždy zavítám do bižuterie a musím si prostě nějaké ty náušnice koupit. Mám už opravdu velkou sbírku a ráda mám každý den úplně jiné náušnice. Zrovna nedávno jsem si také jedny koupila.

Co se týká ale nákupu v zahraničí, tak jsem nikdy v životě neuskutečnila, protože jsem nikdy v zahraničí ani nebyla. Takže jsem si vlastně z dovolené nic nepřivezla. Hlavně jsme letos ani na žádné dovolené nebyli a ani mi to nevadí. Mně bohatě postačí relaxovat na zahrádce, kde to máme všichni rádi. Hlavně náš pejsek.

Posílám vám fotogragii mého nového oblečení, které jsem si letošní léto koupila a také moje krásné náušničky. Na první fotce náušnic jsou ty, co jsem si během dvou měsíců koupila a na druhé fotografii jsou, které nejraději nosím. Nechtěla jsem fotit úplně všechny, protože některé se už ani mně nelíbí a jen tak mi tu leží.

kote

kote

kote

Užijte si dnešní den a také víkend. Já si ho užiji na Vysmátém létě kam se jako každý rok chystáme. Alespoň si odpočineme a poslechneme si hudbu od různých interpretů.

malinke-kote

Milá malinke-kote, nebojíte se, že potraviny koupené ve slevě budou s prošlou lhůtou a mohou být nebezpečné?

Text nebyl redakčně upraven

  •  Máte také svůj oblíbený obchod, kde si vždycky něco koupíte a máte radost, že v tom nikdy nikoho nepotkáte
  • Ráda nakupujete ve slevách? Jaké obchody si vybíráte?
  • Už jste si letos v létě nebo na jaře něco výhodně koupila?
  • Pochlubte se. Nemusí to být jen šaty, boty, ale třeba bižuterie, šperky, doplňky, věci pro radost.
  • A co nákupy v zahraničí? Umíte smlouvat? Máte radost, že jste srazila cenu na minimum? Co jste si přivezla z dovolené?
  • Co si hodláte koupit ve slevách toto léto? Myslíte, že to ještě užijete?

Napište nám, pošlete třeba  fotku svého úlovku.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama