Čtenářku s nickem Malinke-kote televizní seriály neberou. Až na jeden. Který? To se dozvíte, když si přečtete její příspěvek.

Přeji všem pěkný a malinko zasněžený den.

Přemýšlela jsem zda vůbec napsat. Seriály mě neberou, vlastně ani televize všeobecně. Je tu přeci jeden seriál, na který koukám každý den a když ho ten den nestihnu, tak si ho zapnu na internetu. Tento seriál mě zaujal už od úplného začátku. Většina čtenářek už vědí o které seriál se jedná. Jmenuje se Ulice. Ostatní seriály mě vůbec neberou. Ještě se najde jeden seriál, ale ten nemusím vidět každý den.  Jmenuje se to „Kdo přežije“ a dávají to na PRIMA COOL. Skončí jedna série a vzápětí začíná další. Je pravda, že jsem se nejraději koukala na Ninja Factor a nebo Factor strach u, ale teď už všechny ty díly opakují. Sice se to nebere jako seriál, ale to je jediné na co se dá koukat. Na televizi jinak opravdu nekoukám. Občas si pustím nějaký ten film, ale seriál jen jeden.

Kvalita současných seriálů mi přijdou stejné jako ty minulé. Nemohu to srovnávat, když koukám jen na jednou a to mi přijde úplně stejné. Jinak co se týká jestli mám ráda naše či zahraniční seriály, tak je jasná odpověď, že naše. Animované seriály jsem sledovala s taťkou, protože on kouká snad na vše i na pohádky. Když si vzpomenu na taťku tak mi došlo, že docela ráda koukám i na MASH, protože na všechny díly neustále můj taťka kouká a já s ním. Skončí poslední díl, začne v televizi první a kouká se znovu. Co se týká toho animovaného seriálu tak jsem koukala na FUTURAMA i když je t o hovadina :)

Na začátku jsem psala, že mě seriály neberou, ale zapomněla jsem na hlavní, které jsem koukala dříve, než jsem se přistěhovala k přítelovi. Bohužel tyto programy na kterých tyto seriály dávali nemá. Vzpomněla jsem si na známou Sabrinu nebo Čarodějky, ale jinak opravdu na nic jiného už nekoukám. Tyto dva seriály jsem koukala jen když byla nuda.

Dokonce i můj přítel se naučil na Ulici koukat a občas koukáme spolu. On má hlavně rád Comeback, ale nechápu co na tom vidí. Mě se to vůbec nelíbí. Je to o ničem. Na tohle kouká i moje sestra s taťkou. Pokud by přestali natáčet další díly Ulice a přestali by to vysílat, no nevím co bych dělala a na co bych koukala. Stačí mi to, že v létě přestávají tento seriál vysílat, ale nejen ten ale i ostatní.

To je pro dnešek ode mě vše. Mějte se hezky a užijte si zítřejší svátek. Sice je hloupé mít ve čtvrtek volno a v pátek jít do práce, ale alespoň si odpočineme trošku.

Malinke -kote

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

________________

Děkuji za Váš příspěvek z ulice. A pokud by přestali Ulici vysílat, určitě by přišla zase nějaká nová čtvrť :)
Pěkný den
Saša

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

Reklama