Novinky

malinke-kote: Já a plesy? To nejde dohromady

Čtenářka malinke-kote má k plesům velmi negativní postoj. Škoda, na přiložených fotografiích ji to sluší. Více již v jejím příspěvku.

Přeji všem pěkný den,
nakonec jsem se rozhodla, že po delší době také něco málo napíšu. Já a plesy? To nejde dohromady. Ne že bych je neměla ráda, ale já osobně plesy žádné nepotřebuji. Ráda se akorát tak chodím dívat na maturitní plesy, ale to je asi tak vše.

Povinně jsem musela na svůj maturitní ples, který jsem si vážně neužila. Aniž bych se dotkla alkoholu tak jsem si z něj vůbec nic nepamatovala. Byla jsem druhá organizátorka plesu a ty si toho moc neužijí. Dokonce naše tombola skončila katastrofálně. Lístky jsem měla prodávat já, nakonec je prodával někdo jiný z jiné třídy. Byli jsme spojeni, protože nás bylo málo. Lístky do tomboly dokonce byli prodané snad za půl hodiny a to možná tak u rodiny těch dvou klučinů co je prodávali. Naši si chtěli koupit lístek a žádný nebyl. Učitelé si chtěli koupit lístky a také už žádné nesehnaly. Takže katastrofa. Celý svůj maturitní ples jsem si musela potom zkouknout na DVD protože jsem si opravdu z něj nic nepamatovala a nevím ani proč.

Ještě před mým maturitním plesem jsem musela povinně na sestry a tam jsem zase pro změnu stála u tomboly a vydávala ceny dle výherních lístků. Takže jsem si ho také extra moc neužila. Později jsem byla ještě na jednom maturitním plese, který měla přítelova kamarádka. Ten už docela ušel, protože jsem se nemusela vůbec o nic starat jenom se dívat, pít a jíst. Dokonce jsem se divila, že kulturní dům v Klášterci má dokonce kuřárnu a lidé nemuseli chodit do toho mrazu ven tak, jako to je u nás v Chomutově v divadle.

Co se týká tomboly tak jsem nikdy nic nevyhrála, protože jsem si žádný lístek nekoupila. Jak už jsem se zmiňovala u sestry jsem lístky prodávala a také vydávala ceny a na svém lístky už ani nebyli. Ale při sestry maturitním plese si naši pár lístků koupili a něco malého vyhrály. Už si ani nepamatuji co, ale převážně měla výherní lístky teta.

Kolik bych byla schopna zaplatit za vstupenku? Asi nic, protože jak jsem psala, já žádné plesy nepotřebuji. Ať už to jsou maturitní nebo firemní. Pro mě tohle prostě není. Stejně celý večer jenom prostojím, a nebo prosedím a piju nějakou tu limonádu. To si jí mohu dát doma a pustit si televizi :) Ale každý má jiný názor. Já netancuji, alkohol nepiju a na zábavy moc nejsem, takže pro mě je to zbytečnost. Na svůj maturitní ples jsem si lístek kupovat nemusela, na sestry ples také ne a na kamarádky také ne. Měli jsme vstup zadarmo :)

Zda jsem chodila do tanečních? Nechodila a ani bych chodit nikdy nechtěla. Jen tak pro zábavu vám zasílám dvě fotografie z mého maturitního plesu, kde jsem se svojí bývalou třídní a kamarádkou co nám odcestovala do Německa.

Užijte si dnešní zasněžený den
malinke-kote

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

mk

kotedvaa

___________________

A to je škoda, že na plesy nechodíte a nemáte je ráda, protože v plesových šatech Vám to milé kotě opravdu sluší ))
Pěkný den a děkuji za příspěvek
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

   
11.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [16] hanes24 [*]

  Dobrý den, teda ženy a dívky proč jste se do Kotěte tak pustily? Co Vám udělala. Nemá snad právo na svůj názor? Určitě máte brilantní češtinu a jste bez chybičky, klobouk dolů. A co životní názor "nihil et nihil" určitě je to názor spousty lidí. Nikdo není dokonalý až na blanické rytíře, kteří už staletí prospali.

  superkarma: 1 13.01.2013, 07:41:22
 2. avatar
  [15] malinke-kote [*]

  littleturtle — #14 co opravdu k životu potřebuji? najít si konečně jakoukoliv práci která mě  bude bavit a nebudu se do toho nutit ... beru už dá se říct vše co mě příjde pod ruku, tedy co by mě přišlo pod ruku ale zatím mě nepřišlo vůbec nic ... chodím každý den někam a rozdávám životopisy, hledám na inetrnetu a nic ... to je to co opravdu teď nutně potřebuji .. doma mě to už nebaví a konečně chci pracovat, vydělávat na sebe ... brigády mě bavily ... ale už ani ty brigády nejsou ... už mě to dost štve ... a je opravdu pousta věcí co mě baví .... to pro info ostatním at nemusím psát další koment ... jen zrovna nebylo vhodné téma na které opravdu mohu říct že mě baví .. a ano už jsem jednou psala že mě baví zahrádka kterou sice zatím nevlastníme ale jsme tam jak doma :-) tedy přes jaro a léto :-)

  superkarma: 1 12.01.2013, 19:07:04
 3. avatar
  [14] littleturtle [*]

  Zajímalo by mě, co k životu potřebuje. U každého článku píše, že nic nepotřebuje, že je to a to pro ni zbytečnost. Na třeba takovém Měsíci by měla Ráj pro svůj chudý, nudný a ubohý život. Tam totiž nic není, jen haldy kamení.

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #15
  superkarma: 1 12.01.2013, 18:37:20
 4. avatar
  [13] Jeliska [*]

  Rikina — #10 Jedním slovem - KATASTROFA!!!!

  superkarma: 0 12.01.2013, 17:00:45
 5. avatar
  [12] pajda [*]

  Rikina — #10 má psa a zahrádku, což jí klidně může k životu stačit. A přítele - co ty víš, proč je ve dne jak mátoha?Sml57Sml57Sml57

  Ale jinak dyslexie není a nikdy nebyla orucha čtení, i když se na čtení často zjednodušuje. Jde o poruchu, která omezuje schopnost přenosu mezi mozkovými hemisférami: 

  zaměňování písmen (klika - kilka)

  zaměňování akusticky podobných písmen (g - k, v - f)

  zrcadlové nebo obrácené psaní písmen (d = p, M = W)

  zaměňování slov za slova úplně jiná

  Jinými slovy: to, že Malinké-kotě špatně píše, může být skutečně dyslexie. Moje známá ji má v té podobě, že všechno vidí zrcadlově, takže číst se naučila až v osmi letech a psát rukou neuměla pořádně nikdy - a dneska je známá právnička.

  superkarma: 0 12.01.2013, 15:31:34
 6. avatar
  [11] margot [*]

  Rikina — #10 přesně takový článek by mě od Kotěte velmi mile překvapil - a já stejně pořád doufám, že jednoho dne to přijdeSml67

  superkarma: 0 12.01.2013, 09:29:24
 7. [10] Rikina [*]

  Copak hrubky a stylistická neobratnost, sice oko čtenářovo trpí, ale přiznejme si otevřeně - každá druhá tady píše jen o málo líp... ba dokonce i redakční články se zhusta hemží chybami. Sml15 Sml80 člověk si zvykne, protože i kdyby měl komentovat jen ty největší hrubice, tak by pomalu nedělal nic jiného. Sml57 

  Ovšem malinke-kote je takové "mouchy, snězte si mě" - bez zájmu, nic ji nebaví, nic jí nejde a nic není pro ni. Nepamatuju, že by napsala k nějakému tématu "jo, to je moje parketa, to umím a dělám to ráda". Nesportuje, nečte knížky, nikam nechodí, leda na návštěvu a tam kouká na televizi, tanec teda taky nic, možná tak ten pes, ale celkově mi to přijde jako zoufalství - mladá krásná zdravá dívka, a takový odevzdaný přístup k životu. Vždyť to musí být strašná nuda. Sml80

  1. na komentář reaguje margot — #11
  2. na komentář reaguje pajda — #12
  3. na komentář reaguje Marcela Jelínková — #13
  superkarma: 4 12.01.2013, 09:13:21
 8. avatar
  [9] malinke-kote [*]

  phoebe24 — #7 při přečtení specifických věcí u dysortografie jsou přesně poruchy takové jaké mám ... dysortografii slovo neznám a tak jsem si musela najít ... já znám spíše dyslexii a dysgrafii, ale dysortografie přesně sedí na mě ... nepoznám měkké a nebo tvrdé, mám problémy s cizími jazyky. Porucha paměti ... takže je možné že na mě spíše sedí dysortografie, ale v tom případě nechápu proč mám v papírech dysgrafii Sml80 

  superkarma: 0 12.01.2013, 06:21:00
 9. avatar
  [8] malinke-kote [*]

  phoebe24 — #7 vím co je dyslexie ... jenomže v papírech mám tuto poruchu .. nevím proč nezaznamenali jinou poruchu když poruchu čtení nemám, ale nebudu psát jinou poruchu, kterou bych správně měla mít když oficiálně mám spíše dyslexii ... asi moje dětská doktorka to spletla a nebo psycholožka všem píše dyslexii i když by to mělo být správně něco jiného .... Sml80 ale jinak máš pravdu ....

  superkarma: 0 12.01.2013, 06:17:10
 10. avatar
  [7] phoebe24 [*]

  malinke-kote — #6 dyslexie je vývojová porucha čtení. Výše uvedený článek je spíš projevem dysortografie nebo sníženého intelektu.

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #8
  2. na komentář reaguje malinke-kote — #9
  superkarma: 3 11.01.2013, 22:20:43
 11. avatar
  [6] malinke-kote [*]

  Gloria — #4 mimochodem asi o mě nic nevíš když tady píšeš zase něco o mých hrubkách tak tě budu informovat jako ostatní ... mám dyslexii tak proto hrubky .. mých chyb v češtině se nikdy nezbavím i kdybych chtěla .. chodila jsem kvůli tomu k psychologovy a měla terapie a na základní škole úlevy  v diktátech takže asi tak ... pro mě jsi tu nová tak jsem muesla informovat .. ostatní už to tady ví a naštěstí zatím moje hrubky zase nikdo nekomentuje a už mě to ani nebaví ...

  1. na komentář reaguje phoebe24 — #7
  superkarma: 0 11.01.2013, 21:13:08
 12. avatar
  [5] malinke-kote [*]

  datura — #3 docela blbá otázka nemyslíš? každý tady ví že jsem studovala VOŠ a to bez maturity asi těžko ... maturitu mám už skoro 4 roky a k tomu ještě výuční list ....

  superkarma: 0 11.01.2013, 21:11:35
 13. avatar
  [4] Gloria [*]

  datura — #3 Tak jak "vydim" asi neSml30Sml30Sml30, to je hruza jak v tomto slove muze nekdo udelat chybuSml68Sml68Sml68

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #6
  superkarma: 1 11.01.2013, 18:06:08
 14. avatar
  [3] datura [*]

  malinke-kote — #2 ještě jsem se tě chtěla zeptat jestlis vůbec tu maturu udělala ???

  1. na komentář reaguje Gloria — #4
  2. na komentář reaguje malinke-kote — #5
  superkarma: 2 11.01.2013, 16:31:43
 15. avatar
  [2] malinke-kote [*]

  datura — #1 to opravdu nejsou ... ani na svém maturitním plese jsem nešla tančit se svým taťkou ... jediné co mě na maturitních plesech baví je ta zábava, ale z té také moc toho nemám ... někdy se ani nedostanu dopředu takže vydím kulové Sml30 zažíla jsem sice jenom 3 plesy a z toho pouze maturitní ale věřím že ani firemní nebo jiné plesy nebudou pro mě ... raději se plesů spíše vyhýbám než na ně chodím ... tyhle tři byli pouze z nutnosti ... Sml16

  1. na komentář reaguje datura — #3
  superkarma: 0 11.01.2013, 15:32:51
 16. avatar
  [1] datura [*]

  Divit se, že nevyhraju v tombole, když si nekoupím lístek je zvláštní a nudit se, když netančím normální, fakt pro tebe plesy nejsou to pravé Sml23

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #2
  superkarma: 2 11.01.2013, 14:22:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme