Sexuální úchylku též nemám žádnou.  Kdysi jsem chodila  s  klukem, který vyžadoval, abych měla při sexu boty, nejlépe kozačky nebo něco na vysokém podpatku.

Mě to nevadilo, ani nijak neomezovalo při činnosti, tak jsem si občas nějaké ty botky nazula :-)

Na co jsem opravdu ulítlá jsou náušnice. Už ani nepočítám, kolik jich mám. Stačí jedna návštěva v obchodním domě nebo juknu na internetový obchod a už to lítá.

Malé, velké, stříbro, bižuterie, kruhy, kostky, koule, řetízkové, levné, drahé, třpytivé, barevné... Jsem vždy ohromena, to se však nedá říct o mém příteli :-) Prý na co jich mám tolik (typická chlapská otázka, že).

Občas mě přepadne i nákupní horečka u oblečení. Zvlášť po noční službě nesmím chodit nakupovat. To jsem jaksi rozladěná (nebo tak něco) a bezmyšlenkovitě utrácím. Krásné kusy hadříků pak jen visí u mě ve skříni (jednoduše se na ně další den podívám, vyzkouším je a už se mi nelíbí, necítím se v nich,...ale že bych je šla vrátit? Kdepak! ).

Jinak  při odchodu do práce kontroluju (opakovaně), je-li rychlovarná konvice vytažena ze zásuvky, zamkla-li jsem hlavní dveře, poté kontroluji i zamykání u auta...Kdo takovou úchylkou netrpí?!

S úchylákem jsem se nikdy nesetkala (doufám, že u toho zůstane).

Kdysi na škole jsme měli přednášky s policistou. Úkolem tohoto pána bylo představit nám druhy úchyláků a hlavně obranu před nimi.Šlo o tzv. ,,parapeťáky", ,,hele-hele" v parku, atd.

Říká se, že tato skupina lidí (mírní úchyláci) je neškodná a nejlepší obranou je začít se smát. Tak vám nevím,...


:-)) No, jestli to tak je, pak by měla velikou výhodu „dispečerka“. No, řekni dispečerko, že mám pravdu! :-)) M

A na co jste "ujetí" vy? Dnes si povídáme o úchylkách a úchylech. Od těch roztomilých, co se třikrát přesvědčují, že vypli sporák, až po ty nejbizarnější. Pište mi, jestli jste se s nějakým úchylákem setkali a co jste dělali na redakce@zena-in.cz.

Hrajeme o značkovou voňavou aviváž.

Reklama