Magie

Mají náhody svá pravidla?

s

Už jste někdy slyšeli termín ZÁKON SYNCHRONICITY? Když vynechám věčné šťouraly, jako jsem já nebo někteří  z vás, které tohle téma zajímá, už Jung si všiml, že náhoda jako taková vlastně neexistuje.

Podle něj se v lidské existenci vyskytují události, děje, které se „opakují“.

Zákon synchronicity známe velice dobře z termínu Jak nahoře, tak dole.“

Asi nejznámější a nejpochopitelnější jsou případy, a není jich málo, kdy se stane řada zdánlivě náhodných událostí stejného typu nedlouho po sobě.

Různé shody náhod, shody okolností, těžko pochopitelná setkání, neuvěřitelné číselné podobnosti i klíč, podle kterého se například potkávají lidé.

Když se upřímně zamyslíme, mnoho z nás dojde k závěru, že se mu dějí podobné věci. Člověk například zjistí, že jakoby náhodou potkává stejná jména. Já mám tohle kupříkladu se jménem Pavel.

Neznám ten klíč, ale:

 • První manžel se jmenuje Pavel.
 • Přítel, kterého jsem si našla krátce po rozvodu (trvalo to několik týdnů) – Pavel
 • Můj šéf v druhé práci Aleš Pavel.
 • Můj šéf v současné práci Pavel.

To není všechno

 • Minulý partner a otec Johanky je Radek
 • Můj současný přítel je Radek
 • Majitel Ženy-in je Radek

Je to zajímavé, že? Jako by v kalendáři nebylo tolik jmen. A to jsou jenom jména. Představte si, že znám a představím vám člověka, který se svým náhodám nestíhá divit.

To jsem zvědavá, co na tohle řekne skeptik.

h

„Vyrostl jsem v pražských Kobylisích. Pak se naši rozhodli, že se odstěhují na Lhotu. Prodali byt v Kobylisích a koupili dům ve Lhotě,“ vypráví dvaadvacetiletý Daniel. (Přesně v tuhle dobu ve Lhotě dělá někdo to samé, jen obráceně).

„Nedávno jsem nastoupil do nové práce, ze které právě odcházel jiný kuchař, který mimochodem končil ve stejný den jako já v práci předešlé,“ říká a pokračuje.

„To mě samo o sobě nezarazilo.

Mnohem zajímavější bylo zjištění, že onen kuchař je původní obyvatel domu, do kterého jsem se s rodiči nastěhoval! To je fakt neuvěřitelný. A navíc ještě - on je na den a měsíc stejně narozený jako já!

Nechápu takovou náhodu, jestli se vůbec tomu, že ho pořád někde střídám a navíc se narodil úplně stejně, dá ještě říkat náhoda. A jestli ne, tak co to tedy je? Co máme my dva ještě společného?“ ptá se Dan.  

„Na světě je hafo lidí a pořád se stěhují. Kdybych tomu měl udělat nějaké procento pravděpodobnosti i s tím datem… no to bylo numero!“ říká.

Posuďte sami, do jaké míry je náhodou pravděpodobné potkat v Praze člověka, který je bývalým obyvatelem domu, do kterého jste se nastěhovali, a to tak, že ho vlastně střídáte.

Že tento člověk se navíc narodil ve stejný den jako vy, ve stejný den končí a kdo ví, o čem ještě nevíte.

Ti dva se prakticky „neměli“ ani potkat. Mohli se jen vystřídat na dvou místech, aniž by se o tom dozvěděli.

Daniel, jehož příběh jsem vám zprostředkovala, je můj možná budoucí zeť. A víte, jak se jmenuje onen muž, kterého pořád někde střídá? PAVEL! :-))

lVzbuzuje to otázku: Kolik toho vlastně víme o synchronicitě a vzájemném prolínání našich životů? Kdybychom se o těchto věcech nedozvídali vždy „náhodou“, kolik bychom toho ještě zjistili?

A proč to nevíme?

Proč toho nevíme víc? – Možná bychom věděli víc, kdybychom víc chtěli.

Osobně jsem toho názoru, že každý jeden člověk na světě je součástí velikého celku. Nikdo tu nefunguje jen tak jako singl. Naše životy nějkým „háčkem“ souvisí se životy jiných lidí.

Naprosto nic, zdá se, nestojí osamoceně a všechno nějak souvisí se spoustou jiných věcí, které zase navazují na něco jiného.

Děsí vás to? Mě ne.

Může to vyděsit takové jedince, kteří se bojí odpovědnosti, jež z toho při bližším pohledu logicky vyplývá. Odpovědnosti vůči druhým, potažmo zpětně k sobě samotným.

My si do důsledku neuvědomujeme, jak moc vstupujeme denně do osudů jiných. Že naše jediná holá věta může někomu druhému zcela změnit život a že to patrně nebude náhodou.

Ona nám do toho perfektně zapadá i otázka karmy, kterou jsme tu několikrát probírali. Je vám jasněji?

Máte příklad zákona synchronicity z vlastního života? Co vás nejvíc zajímá?

   
11.09.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [44] MP13 [*]

  Avilo — #39 Taky se mi to často stává. Zrovna před týdnem jsem si vzpomněla na člověka, kterého jsem neviděla asi 20 let (odstěhoval se). Potkala jsem ho včera. Jinak - k těm datům a jménům: v naší rodině je snad každý druhý narozený 27. Táta,brácha,manžel,švagrová,její máma - můj manžel a bráchova žena mají dokonce narozeniny ve stejný den a měsíc, jen jsou o pět let od sebe - to jsme zjistili až po svatbě (podle data jsme si je s bráchou nevybíraliSml23). Moje babička byla Zdeňka, švagrová taky, její mamka, moje kamarádka, její dcera-kamarádka mojí dcery, naše sousedka a další... a můj první kluk byl Zdeněk. Taky říkám, že mě tohle jméno pronásleduje a že to nemůže být náhoda.Sml16

  superkarma: 0 06.10.2009, 00:13:30
 2. [43] knihovna [*]

  Můj manžel je rozený 12.12. a má předešlá láska taky 12.12.Sml22 Ale jsou od sebe rok.

  superkarma: 0 16.09.2009, 12:51:01
 3. [42] Nestyda [*]

  Michaela Kudláčková — #37 Míšo, auto dosud nevyřešeno, snad dnes to konečně vyjde. :-)

  Tvé sukňové eskapády zní náhodou skvěle Sml67 Sml16 Sml16 Sml16 Kolik z nás se může pochlubit kočičí ozdůbkou na pozadí... To je ta kočičí láska a žádostivost, abychom nikdy na ně nezapomněli... Sml16 Já, kdybych chtěla kočičí dekoraci, musela bych zalovit v jejich záchůdku.

  superkarma: 0 16.09.2009, 09:15:47
 4. avatar
  [41] peknaholka [*]

  Moje nejbližší kamarádky se jmenují od M (Michaela, Milena, Marina, Markéta), syn je Matěj, a micka je Micka....a maminka je taky od m....Jo a sestra umřela v den, kdy má svátek Běla, a švagr si do roka našel babu, s tímto jménem...náhoda?

  superkarma: 0 15.09.2009, 15:40:58
 5. [40] alenajand [*]

  Pro mě je "magické" jméno Vladimír. Moje babička si vzala mého dědečka Vladimíra. Moje matka si vzala mého otce Vladimíra. Já jsem kdysi chodila s jedním Vladimírem a pak jsem si vzala za muže Vladimíra. Můj tchán se jmenoval Vladimír. A k tomu mám 2 bratrance Vladimíry.

  superkarma: 0 15.09.2009, 10:37:09
 6. avatar
  [39] Avilo [*]

  Mě se stává, že si třeba na někoho známého vzpomenu (kterého jsem např. dlouho neviděla/na kamarádku, babičku-na tu obzvlášť, protože spolu moc nevycházíme) a pak ho/ji "náááhodou" potkám na chodníku, ve městě...zajímavé. Se jmény je to podobné. V životě jsem chodila nebo se velice dobře přátelila celkem s 5 Honzy. Honzové na mě prostě nějak kouzelně působíSml16Přítel se ale naneštěstí jmenuje jinakSml16

  1. na komentář reaguje MP13 — #44
  superkarma: 0 15.09.2009, 08:10:37
 7. avatar
  [38] enka1 [*]

  Nestyda — #34 Pravdu máš. Třeba: jezdím 10let na poštu stejnou cestou a najednou v cestě nová značka STOP. Říkám si proč, když se tu nikdy nic nestalo.Jedu zpátky a tam dvě auta v sobě. Nebo si u mytí nádobí vzpomenu na holčičku, co jsem ji kdysi hlídávala a za tři dny se dozvím, že ji porazilo auto. Takových ""náhod""jsem už prožila moc. Teď, když mě něco nebo někdo mimoděk napadne, tak to "odhlašuju", skoro nic jinýho nedělám. Mám strach, jestli to nezpůsobuju.Sml15

  superkarma: 0 14.09.2009, 16:40:15
 8. avatar
  [37] Michaela Kudláčková [*]

  Nestyda — #35 ....žlutá žíla...Sml30Sml30 a JAK JSTE NAKONEC TO AUTO OPRAVILI ?

  Já měla den už od rána k prdu. Dvakrát jsem se vracela domu namíchnutá. Na koho? Bohužel na sebe, což zamrzí nejvíce.

  Při posledním návratu jsem si šlápla sukni a udělala z ní pěknou mini. Vlastně mi zůstala jen šňurka kolem pasu.

  Vzala jsem si jinou a zjistila, po decentním upozornění uklízečky, že má na prdeli nalepený kočičí hovno.

  Dál nebudu pokračovat, zbytek dne jsem vytěsnila.Sml57

  1. na komentář reaguje Nestyda — #42
  superkarma: 0 14.09.2009, 10:31:12
 9. avatar
  [36] Suzanne [*]

  Však ona ta numerologie a podobné pavědy z něčeho reálného vycházejí Sml58 Já nevěřím na náhody, říkám tomu energetické skupiny. Prostě lidé, místa, události i jména se můžou kombinovat podle určité energetické příbuznosti, podobné skupiny se kombinují s větší přitažlivostí než jiné, žádné náhody v tom nevidím, spíš vyšší smysl. Jak říká můj strýc - jaderný fyzik, existuje spousta různých částic, které zatím věda neumí identifikovat, natož změřit. Jednou to třeba půjde.

  superkarma: 0 13.09.2009, 12:26:30
 10. [35] Nestyda [*]

  Míšo, tímhle příspěvkem se vrátím do nedávné minulosti k článku, kde jsi probírala energii čísel dnů. Hodně jsi psala o agresivní jedenáctce...

  V pátek bylo 11. 9. 2009 - měli jsme v plánu nasednout do auta a odjet k mému domovu. Jelikož jsme měli auto zaparkované na druhé straně Prahy, vydali jsme se v pátek odpoledne tím směrem, zabředli v neskutečné zácpě. Nevadí, těšila jsem se, že se podívám domů a tu přeshodinku v zácpě přečkala v pohodě. Když jsme se konečně dostali k autu, už to bylo zarážející, že nešly otevřít dveře jako běžně centrálem. Museli jsme vytahovat kolíčky zámků, což dámu z venkova urazilo. Ta "dáma z venkova" jsem prosím já. No nevadí, nakýblovala jsem se do auta, zapásovala se, odhodila kabelu na zadní sedadla a seštelovala si sedačku. Klíč byl vstrčen do zapalování a ... NIC. "Co je?" ptala jsem se, na čele mi vyvstala tlustá žíla, která se objevuje v rozrušení a ohromném vzteku. Zatím jsem se jenom ptala. Po chvíli jsem si otevřela kufr, kde samozřejmě nejsem schopná nic vidět, ale měla jsem potřebu zatahat za kabely. Držely... Nic uvolněné, nebo aspoň ne to, čeho bych si jako naprostý nicuměl všimla. Auto prostě nedávalo na klíček v zapalování žádnou odpověď, začala jsem být vulgární a do auta s vervou sobě vlastní kopla. Byla jsem otázána, co to bylo za ránu... No nic. zašpuntovali jsme dveře a jali se drát celou Prahou zpět... "Tak si aspoň dáme ty výborný křidýlka," byl prima návrh. Cestou jsem se pošklebovala: "Beztak je mít nebudou." Bylo to vtipné. Vešli jsme do restaurace, objednali si křidýlka a po čtvrthodině přišla servírka, že už je nemají... 

  Přišlo mi to zajímavé a vtipné zároveň, i když tahle zapeklitá jedenáctka mi "zkomplikovala" život, porušila můj plán a to já nelibě nesu. Jakmile mám něco "nalajnované", těžko se smiřuji s odbočkou. Ale co zbývá...

  Měla bych si na další jedenáctky dávat pozor? A jaká byla ta Tvoje páteční jedenáctka??? :-)

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #37
  superkarma: 0 13.09.2009, 10:31:36
 11. [34] Nestyda [*]

  Rikina — #33 Jak krásně řečeno. Avšak háček je v tom, že nad těmito "náhodami" člověk vůbec přemýšlet nemusí, nemusí je dlouze lovit z paměti, tyhle "náhody" se vlastně prozradí samy. Dějí se tak, že nás to nějak samo trkne... :-)

  1. na komentář reaguje enka1 — #38
  superkarma: 0 13.09.2009, 10:22:45
 12. [33] Rikina [*]

  Hmm, obě moje nejlepší kamarádky mají ve jménech za svobodna stejný počet písmen - 14. Jestlipak to ale není náhoda, a copak by to tak mohlo znamenat osudového? Když si člověk dá tu práci, a bude systematicky hledat, tak vždycky něco najde. Sml57 Ovšem je otázka, jestli by tu energii neměl vynaložit na užitečnější věci. Sml24 

  1. na komentář reaguje Nestyda — #34
  superkarma: 1 13.09.2009, 09:15:36
 13. avatar
  [32] Světýlko [*]

  fixka — #31 ...ta druhá = Sml67 Sml52

  superkarma: 0 12.09.2009, 22:02:49
 14. avatar
  [31] fixka [*]

  První dvě náhody které se mi vybavily jsou že má nejlepší kamarádka slaví narozeniny na můj svátek,a ta druhá je že poslední moji partneři,po tom co jsem s nimi začala žít začli dělat noční.

  1. na komentář reaguje Světýlko — #32
  superkarma: 0 12.09.2009, 13:37:47

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Angelika.Devil [*]

  Taky vlastním pár "náhod", hodně se mi plete do života jméno MarkétaSml16 (zatím 5x) a většinou v něm i jeho majitelka zakotví jako velice dobrá kamarádka, se kterou si mám co říct i po několika letech odluky.

  V rodině nás bylo 5 stejného jména - strejda(z tátovi strany) a děda(od mamky) byli stejně staří a každý z jiného koutu republiky - takže by to neměl být umyslSml33, bratranec, mamka a já.(když se na zavolání ozve 5x "co je"Sml30...)

  Roky narození mě, táty a dědy končí na 1, prababička, máma a ségra končí na č. 7 později se k nim přidal i můj muž a rok mojí svatby. Devítky jsou v roce narození babičky a strejdySml16.

  Jo a ještě věkovej rozdíl mezi mámou a tátou je 6 let, mezi mnou a sestrou je 6 let, mezi mnou a manželem je 6 let a bratránek se sestřenkou taky 6 let rozdílSml16

  superkarma: 0 12.09.2009, 00:56:49
 2. avatar
  [29] kebulkaevulka [*]

  Světýlko — #28 Svit svit svit,bude nám líp

  superkarma: 0 11.09.2009, 23:34:28
 3. avatar
  [28] Světýlko [*]

  Babs — #27 ..... Sml35 a není třeba jeho matka setra tvého otce? ...a tři sourozenci že mají jméno od J.? Bože, to jsou náhody! To mi nějak hlava nebere. Sml23 ...a o datu narození svého manžela jsi se fakt dozvěděla až po svatbě? No, to zírám.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #29
  superkarma: 0 11.09.2009, 23:32:40
 4. avatar
  [27] Babs [*]

  Tenhle článek mi nedá, abych i já nepřispěla s tím, nad čím často přemýšlím.

  Když jsem si vzala svého prvního manžela, zjistili jsme, že:

  -jeho matka a moje matka se narodily ve stejný den 10. srpna

  -můj otec se narodil 13. února, jeho otec 15. února

  -jeho otec pocházel ze tří dětí (jeden kluk a dvě holky) - všichni se jmenovali na "J" - Jana, Jarmila a Jaroslav

  -moje matka pocházela taky ze tří dětí (jeden kluk a dvě holky) - všichni se jmenovali na "J" - Jana, Jindřiška a Jiří

  - jeho matka měla dva bratry - Miloš a Luděk

  - můj otec měl dva bratry - Miloš a Luděk

  - můj bratr se narodil 1.10., mužova sestra 2.12., a druhá sestra 3.3.

  Když jsem si vzala svého druhého manžela, zjistili jsme, že:

  - jsme se narodili přesně o jeden den, jeden měsíc a jeden rok po sobě

  - moje matka se narodila 10.8. a jeho matka o den a měsíc později, tj. dnes, 11.9.

  - že se jeho i moje dcera jmenují stejně - Kateřina

  - že jsem chtěla dát svému synovi jméno Roman (nakonec jsem vybrala jiné) a Roman se jmenuje syn mého manžela

  A ještě se mým životem strašně moc prolíná jméno Jaroslav -  jmenoval se tak otec, dědeček a strýc mého bývalého manžela, jmenuje se tak nynější přítel mé dcery i jeho otec...

  Zdá se mi, že jde opravdu o hodně náhod, co myslíš, Míšo? Sml58

  1. na komentář reaguje Světýlko — #28
  superkarma: 0 11.09.2009, 20:15:52
 5. avatar
  [26] piškotek [*]

  Zatím se mi to stalo jen jednou,ale v nemocnici den před operací  jsem ležela ještě se dvěma holkama a měly jsme společné jedno datum. Už nevím jestli oni měly narození dětí, ale u mě to je den svatby. Bylo to velmi vzláštní. A jinak mmch báječně jsme si popovídaly a bylo to celý poztivní. Mám na tu dobu dobré vzpomínky.

  superkarma: 0 11.09.2009, 20:08:00
 6. avatar
  [25] karamelka [*]

  pekny film na podobnu temu je sliding doors s gwyneth paltrow. su tam rozhorane dva deje, v jednom stihne metro a v druhom nestihne a v oboch sa na zaklade toho stihnutia jej zivot ubera uplne, uplne inak.

  superkarma: 1 11.09.2009, 16:10:02
 7. [24] Kateřina Vozková [*]

  Tak tady mám co přidat.

  V Anglii jsem hlídala Luka a Thomase.

  Teď žiju s Lukášem(přítel) v bytě Tomáše(bratr Lukáše).

  Když jsme hledali kamarády do pronájmu, vybrali jsme náhodou kluka, který je narozený ve stejný den jako já.

  Měla jsem nejlepší kamarádku, Alexandru, která se narodila ve stejný den jako moje máma. Umřela a já se po čase zkamarádila s ruským klukem Alexem a do rodiny nám přibyl přítel sestry Alex.

  Skoro všichni, co znám a mám ráda jsou narozeni ve vahách nebo panně.

  Psa jsme pojmenovali Chucky a nastěhovali se do domu, kde jsou psi se jménem Chucky hned dva. Ne že by mě to překvapilo, jen je to nevšední jméno.:)

  superkarma: 0 11.09.2009, 16:08:01
 8. avatar
  [23] Dante Alighieri [*]

  Podle mě nic není "jen tak" náhoda a všechno se děje z nějakého (klidně i prachobyčejného) důvodu - když ujede autobus, když spím o minutu déle, když někoho přehlídnu, když nejsou peníze na kartě...

  Moje ségra se narodila 22.10. a s neuvěřitelnou "náhodností" se setkává s lidmi stejného data. Jen ve třídě byli další tři.

  U sebe si nějak nemůžu vzpomenout na nějakou opakující se náhodu.

  superkarma: 0 11.09.2009, 15:05:58
 9. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  balerina — #21 ...a pak se řekne náhoda....

  Až jednou rozklíčuju, proč se to děje a co si z toho vzít - budu štasná bytost a okamžitě to rozkecám...Sml58

  ..zatím jen s údivem, čtu a nestíhám se divit.

  superkarma: 0 11.09.2009, 14:30:21
 10. avatar
  [21] balerina [*]

  Mě třeba strašně udivuje to,že stále potkávám osoby se jménem petr.

  Začalo to mým otcem-petr,pak sestra petra,nejlepší kamarádka petra,první platonická láska-petr,první přítel-petr,druhý přítel petr,téměř každý chlap který je mi sympatický a já jemu je jména petr.Nynější muž na kterého myslím se zase nečekaně jmenuje petr.O něm sem to dlouho nevěděla,protože má přezdívku pod kterou vystupuje všude a všichno ho tak titulují a tak sem se po nějaké době dozvěděla jaho ofic.jméno.

  Jakmile se mi někdo představí jako petr vím,že je tu malý problémek:D

  Zajímalo by mě jestli maji jména takovou auru,že se přitahují navzájem???

  A ještě můj třídní učitel na střední škole dělal pro sebe takový průzkum,ze kterého vyšlo že spolu nejvice kamarádí či sedí lide narození ve stejných znameních,popřípadě o znamení vedle.Nestalo se že by se kamarádil rak se štírem...velmi zajímavá statistika na vzorku 33 lidí.

  Jinak ja osobně často přemýšlím jak svým činem ovlivnuju osudy ostatních lidí.

  takový malý příklad...moje nejlepší kamarádka na chat moc nechodí...jednou sme mely jít večer do hospůdky,ale byla sem děsně unavená a tak sem to naposlední chvíli zrušila...ona byla naštavaná a šla na chat..potkala se tam s milým chlapíkem....dala sraz( předtím mi vytrvale tvrdila,že by se s nikým z chatu nikdy nesesla a jak já to mužu dělat...)...tedka jsou spolu stastne 2 roky.On taky tenkrat šel na chat jen  proto,že se nudil,kamarad mu odřekl akci,taky tam předtím moc nechodil.Prostě nebýt mé unavy nikdy by se nepotkali-bydlí od sebe 70 km.Zhruba po roce náhodně zjistili,že kamarádky babička má sousedy a ty maji drceru,která si každí léto s mojí kamarádkou hrála...a s údivem v očích identifikovaly tuto kamarádku z dětsvi jako sestřenici kamarádky přítele....to prostě nemůže být náhoda,měli se setkat:) Jen tak naokraj...kamarádky přítel se jmenuje Petr:D:D

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #22
  superkarma: 0 11.09.2009, 13:43:13
 11. avatar
  [20] Michaela Kudláčková [*]

  Zázvorka — #19 ...je to tak, jak chceš aby to bylo. Každý pohled je jiný...a právem.

  Můžeme věci nechat kolem sebe běhat a více o nich neuvažovat a také budeme žítSml24

  superkarma: 0 11.09.2009, 12:23:29
 12. avatar
  [19] Zázvorka [*]

  Asi se opravdu zase projevuje můj materializmus, ale já náhody v tomto článku a v diskuzi nevidím.

  To by se takto dalo spojovat vše se vším a tvrdit, že to je náhoda, či osud......... Prostě je tolik věcí, datumů, jmen, zážitků a každý si jen vybere, co chce Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #20
  superkarma: 0 11.09.2009, 12:03:44
 13. [18] Lindaa [*]

  No já nevím, ale rok má jenom 365 dní a na sveta je 10 miliard lidí - uz jenom z toho plyne ze kazdý den musí mít narozeniny pár tisíc lidí, no a ze se dva z nich potkají je stejná sance jako ze po prostydnutí dostanu rýmu. Stejne tak s jménama - ok v kalendári je 365 jmen + neco navíc která v kalendári nejsou se rozdelí mezi 10 miliónu obyvatel CR - porád to vychází na cca 30tisíc lidí stejného jména. A to nemluvím o tom, ze jsou jména oblíbená kterých je dvojnásobek, takze pokud se nekdo ve svém zivote nepotkal v Cechách s Pavlem, Petrem, Honzou atd pravdepodobne mezi lidi moc nechodí.

  superkarma: 0 11.09.2009, 12:03:42
 14. avatar
  [17] jednapani [*]

  Měla jsem nejlepší kamarádku, která má stejné křestní jméno jako já. Pak se vdala a získala tak určité příjmení. Po čase se rozvedla a zanedlouho jsem se já vdala za pána se stejným příjmením (osoba naštěstí jiná). Takže teď se obě jmenujeme stejně, navíc jsme narozené ve stejném roce.

  superkarma: 1 11.09.2009, 11:20:53
 15. avatar
  [16] Vera.Macík [*]

  Michaela Kudláčková — #12Nedávno jsem se zájmem pročetla knihu Marcela Vaneka "Sedm životů" - fakt zajímavé (k tomuto tématu). Pokud ji neznáš, zkus to přečíst. Teď čtu od toho samého člověka další knihu. Sml67 Sama znám hodně "náhod". Já těm věcem dost věřím. Sml22

  superkarma: 0 11.09.2009, 11:07:21
 16. avatar
  [15] kebulkaevulka [*]

  alpina — #14 Aho,no po ránu mi to nemyslíSml30

  superkarma: 0 11.09.2009, 11:03:33
 17. avatar
  [14] alpina [*]

  kebulkaevulka — #13 ale to já přece vím, já reagovala na dajdadu a RH, ne RK

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #15
  superkarma: 0 11.09.2009, 11:02:00
 18. avatar
  [13] kebulkaevulka [*]

  alpina — #10 Holky,to není Hulán,ale Kříž,Radek KřížSml30

  1. na komentář reaguje alpina — #14
  superkarma: 0 11.09.2009, 10:42:11
 19. avatar
  [12] Michaela Kudláčková [*]

  No vida - to jsou "náhody" jó kdybychom tak věděli PROČ...

  1. na komentář reaguje Vera.Macík — #16
  superkarma: 0 11.09.2009, 10:35:13
 20. avatar
  [11] femme [*]

  já mám příjmení jako jeden náš známý folkový zpěvák a dost si to "užívám" Sml28

  superkarma: 0 11.09.2009, 10:15:33
 21. avatar
  [10] alpina [*]

  dajdada — #9 RH není majitel, pouze to tady po..... ehm upravilSml57

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #13
  superkarma: 0 11.09.2009, 10:08:11
 22. avatar
  [9] dajdada [*]

  no Míšo, to poslední majitel RH to bude spíš "prokletí"Sml57

  1. na komentář reaguje alpina — #10
  superkarma: 0 11.09.2009, 10:00:37
 23. avatar
  [8] cicinka [*]

  Tak já zatím žádné náhody kolem sebe nepozoruji. Uvidím v budoucnu.

  superkarma: 0 11.09.2009, 10:00:02
 24. [7] makumba [*]

  ahoj, minulý týdne jsme začali chodit s malým na plavčo, jsme tam 3 maminky a jedna se taky jmenuje Katka jako já a pak jak jsme se bavili, kdy jsou děti narozené, tak jsme zjistili, že máme kromě jména stejný datum narození. Když jsem si objednávala kurz plavání, tak jsem si mohla vybrat jakýkoliv den i hodinu a já si vybrala zrovna tenhle. No jsem zvědavá, co mi tahle "náhoda" přinese.Sml16

  superkarma: 0 11.09.2009, 08:31:56
 25. [6] maki1 [*]

  ...a ta kartářka nebyla Míša, jen aby bylo jasno Sml24

  superkarma: 0 11.09.2009, 08:14:21
 26. [5] maki1 [*]

  Manžel je starší přesně o 3 dny a 3 roky a pokud tchýně nekacá, tak i o 3 hodiny, první rande 13. v pátek Sml57 a jsme i ve stejném znamení... Kartářka říkala, že naše manželství , pokud se něco nezmění, skončí do 13 let a chvíli předtím říkala, že vidí max 5 let dopředu, tak nevím...Sml24 a asi jsme se fakt měli potkat, neustále jsme na sebe naráželi a ve finále manžel dostal dům od strýce, v sousedství s naším samozřejmě Sml80

  superkarma: 0 11.09.2009, 08:09:48
 27. avatar
  [4] prece ja [*]

  já, můj ex i obě děti jsme se narodili ve stejný den --4. každý ale v jiném měsíci.

  superkarma: 0 11.09.2009, 07:47:21
 28. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Sml15 omlouvám se za překlepy, měla jsem si to zkontrolovat Sml15, rychlý prstíky, to odeslaly Sml30

  superkarma: 0 11.09.2009, 07:01:43
 29. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  N anáhody věřím, pár jich v mém životě bylo.

  Ale jednu náhodu: vždy jsem měla ráda zpěvačku Helenku Vondráčkovou, ale od té doby, co si vzala Martina, nějak už ji nemusím, i když její písničky mám ráda pořád.

  Koupili jsme nedávno domeček, byli zde dva majitelé, pan Vondráček a pani N.

  Nebyli sezdáni a pan Vondráček je po těžké mozkové mrtvici, zůstal nepohyblivý na LNC v Říčanech Sml79

  Paní N. měla plnou moc, vše vyřídit a prodat, o peníze se dělili.

  Při vyřizování, jsem pražádnou souvislost nehledala, ani ve snu by mi to nenapadlo.

  Až po nastěhování, jsem se dozvěděla, že pan Vondráček je bratranec Heleny Vondráčkové Sml30

  Jsem si říkala, ale to je náhoda.Sml30

  superkarma: 0 11.09.2009, 06:59:58
 30. avatar
  [1] alpina [*]

  No jéje - těch by bylo!!! Můj otec i dědeček mají stejné jméno jako můj exmanžel, jeho otec, jeho děda, praděda atd. až do bůhvíkterého kolena (synovi jsme pro jistotu dali jinéSml30)

  Moje matka, extchýně i matka bývalého přítele byly narozené ve stejném znamení, jakož i můj ex manžel a expřítel...

  Sestra mé matky si vzala muže se stejným příjmení, jako později já (její manžel a můj tchán totiž byli bratranci)

  A tak bych mohla pokračovat hodně dlouhoSml57

  superkarma: 0 11.09.2009, 06:31:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme