Vždycky  jsem tak nějak dělila svůj čas. Nejdříve to bylo: budu držet dietu od pondělka, pak po Vánocích, před létem,… rozhodnutí nějak změnit život ve chvíli, kdy přijde nějaká změna apod.

Minulý rok jsem už byla v tuto dobu dost nervózní, neboť moje dcerka nastupovala do 1.třídy. ty nervy, jestli bude mít všechno, jestli se jí tam bude líbit, jestli jí nikdo nebude ubližovat, jestli jí to půjde,… letos už jsem klidnější. Školu neřeší, jen ví, že se jí tam nechce. Tašku jí prý mám uklidit a připravit já, umím to prý lépe.

Nicméně shrnu celé letošní léto. Měla jsem dovolenou skoro 3 týdny. Hlídala jsem synovce, užila si kuchyně, o víkendu hlídala sousedovic děti, protože si chodili k nám hrát a já měla strach, aby se jim něco nestalo. Volný čas nulový a já se těšila do práce. Začínám se těšit na Vánoce – to si snad odpočinu.

A moje dcera?

Ta si ty svoje první velké prázdniny užívá. (Do té doby chodila i o prázdninách do školky. Když jsem měla dovolenou já nebo manžel, popř. moje mamka, tak měla volno). Řádí se synovci, je potlučená, nohy samá modřina, utahaná jako kotě a spokojená. Dokonce dělali včera lektvar, aby otrávili babičku. Dnes své dílo prý dokonají. Tak uvidíme. Vzhledem k tomu, že mamka hlídá čtvrtý týden, myslím, že ho vypije dobrovolně.

Docela mě mrzí, že léto končí. Na druhou stranu určitě něco krásného zase začne. A kdyby nic, tak začne barevný podzim.
maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Moje slova, jenže já ještě ke všemu podzim bytostně nemám ráda. Už teď se těším na další jaro a hlavně léto. Krásný den i Tobě

A jak strávíte poslední víkend prázdnin vy? Nejste náhodou někdo kantor?

Pište na redakce@zena-in.cz a pokuste se za příspěvek vyhrát novinku, kterou za chvilku představím se soutěží.

BACHA, UŽ SOUTĚŽ PÍŠU, CCA DO DVACETI MINUT JI TU MÁTE A JE ZÁLUDNÁ :-)))

Reklama