Pokud si chcete pomocí kouzel přivolat lásku, štěstí nebo úspěch a na složité rituály si netroufáte, zkuste si koupit instantní kouzla. Tyhle balíčky pro jednoduché rituály obsahují vše, co potřebujete. Včetně návodu.

book

Když chcete zahnat hlad a nemáte čas shánět všechny potřebné ingredience na dobrou večeři, nebo když jednoduše neumíte vařit, sáhnete po pytlíku s instantním jídlem. A co uděláte, když si chcete přivolat lásku, úspěch či peníze a neumíte kouzlit?

Náš instantní vesmír se rozpíná a zasáhl i magii. Už se nemusíte nořit do kuchařek – magických knih – hledat recept, shánět ingredience a nakonec čarovat. Stačí skočit do některého z mnoha čarodějnických obchodů, kde to všechno udělaly za vás, koupit si instantní kouzlo a v klidu domova ho provést. Tyto kouzla jsou zpravidla jednoduchá a tvrdí se, že i účinná. Magie je zase o krok blíž „obyčejným lidem“. Otázkou zůstává, zda je to tak správně.

Tyhle balíčky seženete v ceně od 200 korun. Jsou už speciálně předpřipravené k danému účelu. Na přivolání lásky, peněz, úspěchu, sebedůvěry, štěstí... Obsahují vše, co k rituálu potřebujete, včetně návodu na přípravu. Většinou je to svíčka, magická sůl, magický olej, talisman nebo kámen, kousek pergamenu...

Vyzkoušela jsem si to taky

Rozhodla jsem se takový balíček vyzkoušet. A protože štěstí mám dost, lásku už z principu nechci pomocí kouzel, vyšel los na peníze. Těch není nikdy dost. V čarodějnickém obchodě jsem se dozvěděla něco, co nebylo ani v návodu.

  • Kouzlo by se mělo dělat o úplňku, bude tak silnější
  • Jeho účinnost posílí i to, když se bude „zaklínadlo“, které na pergamen napíšu, rýmovat

Rýmování o tom, kolik chci peněz, bylo nejtěžší. Nicméně zapálila jsem o úplňku zelenou svíčku, kterou jsem nechala dohořet. Hořela až do rána. Mezitím jsem provedla všechny úkony přesně podle návodu. Druhý den jsem se vydala zakopat pod zem to, co z rituálu zbylo, a čekala, až mi do klína spadne balík bankovek.

Chcete vědět, jestli to zabralo? Přemýšlejte. Za jaký okolností byste četla tento článek namísto přátelského pozdravu z bahamský ostrovů? :-)

Reklama