Chcete dodat vašemu vztahu jiskru, najít novou lásku nebo zlepšit sex? Můžete to mít. Máme pro vás tip na pár magických talismanů, které vám k tomu pomohou.

talisman

Po lásce toužíme asi všichni. Některé z nás by chtěly najít partnera, s nímž by sdílely své radosti, starosti a lásku. Některé už partnera mají, ale počáteční zamilovanost pomalu přechází v rutinu. Možná se s tím těžce smiřujete a nejvíce byste uvítala novou jiskru či opětovné vzplanutí ve skomírajícím vztahu. A možná je všechno ve vašem vztahu tak, jak má být, jen byste si přála o něco vášnivější milování. I to se dá zařídit. 

Pokud si nevíte rady, nebo pokud vaše obvyklé metody a pokusy selhaly, zkuste si pořídit jeden z následujících magických talismanů, který by vám mohl pomoci získat to, po čem toužíte.

http://www.carodejnice.com/fotky7665/fotos/_vyr_605028.jpgAnagram lásky pro krásný vztah s tím, koho milujete

Tento amulet posiluje lásku, její vznik i trvání. Povrch je pokryt milostnými zaklínadly, která ve vámi milované osobě vzbudí tytéž city. Vaše nejtajnější očekávání se stanou skutečností. Anagram slouží k probuzení spícího srdce a rovněž ke stálosti jednou již odhalených citů. Jeho původ sahá až do středověku.

 

http://www.carodejnice.com/fotky7665/fotos/_vyr_531360.jpgUzel pro upevnění, znovusjednocení rozpadajícího se vztahu 

Pokud už vztah s vaším milovaným není to, co býval, ale za žádnou cenu ho nechcete ztratit, tento uzel by mohla být vaše záchrana. Talisman pomáhá znovu spojit rozpadající se vztah, obnovit a upevnit lásku a přátelství. Je to maorský symbol, který se často využívá nejen jako šperk, ale i jako motiv tetování.

 

 

talismanKvět Aravů pro dobrý sex

Tento symbol tělesné lásky k nám dorazil z Austrálie a Oceanie. Tento talisman oživí váš sexuální život a přinese vám úspěch v této oblasti. Zároveň zlepšuje partnerské vztahy a dokáže prolomit bariéru stydlivosti. Pokud patříte mezi stydlíny, může vám tento květ dopomoci k upřímnému milostnému vyznání, na které byste si jinak netroufli.

 

http://www.carodejnice.com/fotky7665/fotos/_vyr_585005.jpgTerč prozřetelnosti pro osudové setkání

Amulet byl oblíben u plavců a námořníků v 17. a 18. století. Měl by vám přihrát do cesty to, po čem toužíte. Tedy i novou lásku. Přeje šťastným náhodám, setkáním, novým známostem a kontaktům, které se vám budou hodit. Nakloní osud na vaši stranu. Zároveň vás ochrání před nečestnými lidmi či falešnou láskou. 

Tyto talismany si můžete zakoupit ve většině čarodějnických obchodů i přes internet. Cena se pohybuje kolem 120 korun.

Reklama