Často tu mluvíme o různých kouzlech. O tom, jak si přivolat štěstí, lásku nebo úspěch a peníze. Na všechno existují různá kouzla nebo rituály. My vám teď poradíme něco jednoduššího. Oleje. Přesněji řečeno magické oleje.

oil

Magické oleje Anna Riva jsou šamanské oleje, které se k nám dostávají od indiánů z Ameriky. Existují stovky různých druhů (největší evropskou sbírku vlastní 1. Čarodějnický obchod v Praze, který se může pochlubit pěti stovkami různých olejů). Můžete si pořídit olej úplně na cokoliv. Úspěch, ochrana před temnými vlivy, láska, zdraví, dobrý byznys. Zkrátka cokoliv. Jejich použití je přitom velmi jednoduché. Používají se buď jako parfém, nebo se jimi potírají místa, kde by měly působit.

Například chceme-li si přičarovat peníze, potíráme olejem bankovky nebo peněženku. Chceme-li zklidnit šéfa, kápneme mu na křeslo. A teď se, prosím, nesmějte, takový olej existuje. Jmenuje se Boss Fix a je vhodný pro ty, kteří chtějí stoupnout v očích šéfových, či si dopomoci k povýšení.

Tyto magické oleje se nejčastěji skládají z různých bylinek. „Každá lahvička může mít až třicet různých produktů. Indiánský šaman to neudělá tím způsobem, že by hodil bylinku do kotle a nazdar, mám to hotový, ale je to dělané za určitých planetárních konstelací, za určitých rituálů a zaříkávání, a když už to mají hotové, tak ještě na půl roku až na rok výrobek umístí mezi různé drahokamy a polodrahokamy, aby to bylo pořádně prozařované,“ vysvětlila vznik olejů čarodějka Alena Janoušková.

Vyzkoušeli jsme...

Pokud byste chtěla osobní zkušenost, vyzkoušela jsem dva. Olej Fantasy, který má pomoci měnit sen ve skutečnost, se může pochlubit velmi sladkou a těžkou vůní, která mi bohužel, jakkoli mám sladké vůně ráda, spolehlivě spouští migrénu. Kámen úrazu je v tom, že se používá jako parfém. Tedy pro mě nemyslitelná kombinace.

Fast Luck voní po jahodách. I tahle vůně je sladká, ale v malém množství je příjemná. Jako parfém mi tedy nevadí. Má mi přinést materiální bohatství a štěstí ve hře. V posledním tahu sportky jsem opravdu vyhrála. Tři stovky. :) Ale hlad mám málokdy.

Reklama