Nechejte se inspirovat originálními Nápady od MAGGI! Přijdou vhod všem, kteří si chtějí chutné jídlo připravit velmi rychle a jednoduše. Díky přípravě na pečícím papíře na vás po jídle nebude čekat hora špinavého nádobí a už nikdy nebudete muset drhnout zamaštěnou pánev či ušpiněný sporák od oleje.

MAGGI jednoduše opět drží krok s dobou a vychází vstříc všem moderním a zaneprázdněným ženám. Dopřejte si teplé a kvalitní jídlo i během hektických pracovních dnů a přesvědčte se, že příprava nápaditého a chutného jídla nemusí znamenat hodiny komplikovaného vyváření.

Maggi

Deset našich čtenářek vyzkoušelo unikátní novinku od MAGGI, která na trhu nemá konkurenci. Šťavnaté maso připravené bez přidaného oleje a ochucené vyváženou směsí bylinek a koření, která neobsahuje glutaman sodný ani konzervační látky.

MAGGI Nápady Šťavnatý steak: V praktickém sáčku najdete čtyři papíry na pečení, pokryté chutnou směsí koření a bylinek, určené na přípravu čtyř voňavých a chuťově vyvážených steaků.

maggi

Testovali jsme obě varianty:

  • Maggi Šťavnatý steak s česnekem
  • Maggi Šťavnatý steak s provensálským kořením

Jak testování dopadlo? 

Dobrý den, na Revoluční novince z pánve jsem velmi ocenila zejména to, že nemusím používat tuk, stačí poté jednoduše papyrus vyhodit a je umyto a uklizeno. Chuť na kuřecím mase hezky vynikne a to jak varianta s česnekem, tak s provensálským kořením. Doporučuji! 

S Pozdravem, Lída Cvejnová

Dobrý den,
chuťově jsou výrobky vynikající. Moc nám to chutnalo - postrádali jsme leda trochu šťávy, ale to je jen detail. Jinak produktu nelze nic vytknout - výborný, snadná příprava - prostě delikatesa.

Děkuji Sahha

Dobrý den, moc děkuji za to, že jsem mohla testovat „Revoluční novinku z pánve - Maggi PAPYRUS“. Pečící papíry Papyrus jsou opravdu skvělé.  Kuřecí maso je z „papyrusu“ šťavnaté a dobře okořeněné. Ale hlavní je ta jednoduchost a rychlost přípravy. Takto rychle připravené a chutné jídlo jsme si moc oblíbili. Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem Zdeňka Rohovská 

Dobrý den,  S přítelkyní jsme zatím jen ochutnali jednu část z výhry Maggi Papyrus a jsme velice spokojeni. Velice nám líbila hlavně velmi snadná a rychlá příprava což jsme při našem pracovním vytížení uvítali. Zároveň taková to úprava masa je velmi chutná a maso během úpravy neztrácí svoji přirozenou chuť. Koření je velmi příjemně vyvážené a nic se v něm netluče. Celý produkt hodnotím velmi kladně 

S přáním Krásného dne 

Milič Silvestr jedlička

Dobrý den,
omlouvám se , že svůj první postřeh píšu dřív než jste o mě o to požádala. Testovací balíček mi přišel dnes. Protože maso z mražáku by trvalo dlouho než by rozmrzlo, dostala jsem jiný nápad. Do papíru jsem zabalila hermelín, pravda na gramáž 120 g by mohl být o kousíček větší, ale na gramáž 90 g bude akorát. Takto zabalený hermelín jsem dala na cca 3 min. do mikrovlnky. A výsledek - skvělý. Mnohem rychlejší, chutnější a zdravější než klasický smažený hermelín. Často takto děláme hermelín naložený a zabalený do alobalu v troubě nebo na grilu, ale to v mikrovlnce nejde (alobal-kov). Takže je to úžasný způsob jak jej připravit v mikrovlnce. Co nejdříve ještě vyzkouším kuřecí maso, pro které je vlastně tento papír určen.

S díky za skvělý dárek
Glady

Milá redakce, moc děkuji za balíček s novinkami Maggi Papyrus. Měla jsem pozvané kamarádky na návštěvu, tak jsem novinky vyzkoušela a otestovala s kamarádkami. Vyzkoušela jsem najednou oba balíčky – jak Šťavnatý steak s česnekem, tak i druhý, s provensálským kořením. Připravila jsem maso ve formě malých řízečků a navkládala jsem je do papírů. Hotová masíčka jsem dala do teplovzdorné mísy a podávala jsem je se zeleninovým salátem. Obě varianty byly chutné, já osobně bych více preferovala provensálské koření. Líbí se mi, že pro přípravu není nutné použít tuk na smažení. Díky za dobré tipy, mě i kamarádky přesvědčily.

Vaše Líba H.

Moc chci poděkovat za balíček, který mi udělal radost. Ráda vařím a zkouším věci, které ještě neznám. Proto musím vaše novinky pochválit. Maggi pečící papírky Papyrus byly pro mne zajímavým kulinářským pokusem. Chuť byla tak akorát, koření nebylo málo, ani příliš. Obě chutě byly dobré, myslím, že si je občas koupím. Pro rychlou a chutnou večeři je to velmi dobrý tip. Oceňuji, že výrobek neobsahuje glutaman sodný ani konzervační látky.

Jasmína K.

Dobrý den do redakce – zasílám své postřehy z testování. Maggi Šťavnatý steak s česnekem: Klasická chuť, česnek miluje většina z nás, pikantní, výrazná chuť. Použití „papírků“ je velmi zajímavé řešení. Šťavnatý steak s provensálským kořením: Také mi chutnal, celé naší rodině.

Děkuji za to, že jste nás vybrali do testování.

Vaše Milena L.

Pozn. red.: Texty testujících nebyly redakčně upraveny.

Dopřejte si šťavnaté maso připravené bez přidaného oleje a ochucené vyváženou směsí bylinek a koření, která neobsahuje glutaman sodný ani konzervační látky.

Reklama