Další příspěvek přišel od čtenářky, která se podepsala jako Magdalena. Myslím, že se svým názorem o nedotáčení dalších sérií není sama. Alespoň u některých případů určitě.

Mám ráda ty staré české seriály i české filmy, jsou mi nejbližší. Ale už bych je nikdy nedotáčela, vždycky byly nejlepší ty první natočené díly, další díly a hlavně ty po letech už nemají to kouzlo, už to prostě není ono. Jelikož jsem teď po operaci a v léčení, byla poslední dobou  televize jediným mým společníkem, ale moc filmů a seriálů, na které se dá koukat a které pohladí po duši  v nabídce televize není.

Je to samý akční film, samé střílení, krev a nesmyslné honičky. Mám ráda české filmy a detektivky a seriály typu Hříšní lidé města pražského apod. ( s herci jako pan Adamíra, Růžek, Filipovský, Bláha a mnoho dalších vynikajícíh hercůa hereček) , kde většinou není po krvi ani památky a ani hrůzné záběry, na které se nedá ani koukat.

Dnešní nekonečné seriály typu Ulice a pod. také nejsou nic moc, ale co taky mají vymýšlet, aby se to dalo vysílat celé roky a lidi to bavilo ? Prostě doba je už jiná, ale na naše starší seriály se dívám ráda a s nostalgií. Když je člověk nemocný, tak jako já, má už jiné priority a potřebuje se odpoutat od běžných starostí a pak si rád pustí dobrý seriál, který by ho pobavil a potěšil. Ale Taková normální rodinka byl úžasný seriál a nádhernými herci, dotočení po letech už bylo velkým zklamáním a seriál asi ani nikoho nezaujal.

Jsem zvědavá na seriál Sanitka i ten se mi líbil, ale bojím se, aby to  dotočení po letech, zase nebylo zklamáním....

Magdalena K.

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_____________

Nezbývá než souhlasit. U takového rady Vacátka nebylo potřeba hektolitrů krve a i přesto byl příběh napínavý.
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný den u nějakého pěkného seriálu.
Saša

 

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

Reklama