Humornou historku k dnešnímu tématu popsala ve svém příspěvku čtenářka s nickem Magdalena.17. Stačí jen kliknout a přečíst si ji až do konce.

Krásný i když dušičkový den. Chtěla bych se zapojit do dnešního tématu , zimní a letní čas . Ono se totiž jinak vstává o hodinu dřív, ve čtyři ráno a jinak v šest . Pokud jsem musela vstávat ve čtyři a měnil se čas dopředu,  byla jsem ještě měsíc jak praštěná polenem

Poslední tři roky mohu vstávat až v pět  a to už mě tak moc nebolí. Ale co, nemůžu - usnout ve dne. Před pár lety se mi stalo , že jsem v noci moc nespala a tak jsem se jen tak kolem poledne natáhla že si trošku zdřímnu . Vzbudila jsem se ve čtvrt na šest a vyletěla jsem jak střela : Jediná myšlenka mi ťukala v hlavě - přijdu pozdě do práce . Naházela jsem na sebe věci a vyrazila jak Fitipaldi . Do práce jsem přijela , ještě celá zmatená a tak mi ani nepřišlo že je všude tma . Vletěla jsem dovnitř, - vrátný byl asi na obchůzce , chytila smeták a vše potřebné k úklidu , a vyrazila na svojí trase . Práce mi šla od ruky , a já byla ráda že zpoždění doženu. Tu sem objevil vrátný s očima na vrch hlavy a hned na mě „ Co to tady vyvádíte ženská ?“ „No co bych asi vyváděla pracuju tady přece „ . No jo, on na to, to je sice pěkný ale jste tu asi o 12hodin dřív . Já v tom fofru nezaznamenala že není ráno , ale večer . Ráno tma , večer taky tma . Znáte to . Tak jsem zase všechno zabalila a šla jsem domů . Od té doby raději neriskuji a přes den žádné , :“ Já si jen dřímnu „“

Magdalena.17

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

___________

Jo, jo takové to nevinné zdřímnutí, to se asi přihodilo každé. Děkuji za veselý příspěvek, (já jsem jak praštěná polenem i když vstávám v 8. Ve 4 ??? To bych už nežila :)
Pěkný (i když trochu dušičkový) den
Saša

Téma dnešního dne 26. října zní: Změna letního času na zimní – a naopak

 • Dělá vám posouvání času problémy?
  Ať už ze zimního času na letní, nebo z letního na zimní.
 • Zapomněla jste si někdy na hodinách a hodinkách přetočit změnu času?
 • Působí tato změna na vaši psychiku?
 • Máte raději letní čas, nebo zimní čas?
 • Byly byste pro, aby zůstal jen jeden čas?
 • Jste skřivan, nebo sova?
 • Máte raději východ slunce, nebo západ slunce?
 • Zaspala jste někdy?
 • A zaspala jste něco důležitého?
 • Když máte někam daleko cestovat, umíte si bez problému přivstat?

Vaše veselé historky i příspěvky ohledně času pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním malým dárkem.

Pokud jste ranní ptáče – hrr do práce, možná oceníte pracovní elektronickou myšku k počítači od firmy Microsoft. A pokud se nemůžete probrat, doporučuji šálek čaje Pickwick - směs květů, bylin a ovoce.

darecekk

Reklama