Bulvár

Madonnini přátelé o Guyovi: „Je to zlatokop!“


Podle některých přátel Madonny (50) se hvězdná zpěvačka nikdy neměla zahazovat s Guyem Ritchiem (40) a už vůbec si ho neměla brát za manžela. Zatímco ona je podle nich čistá jako lilium, její stále ještě manžel, s nímž se diva po osmiletém manželství rozvádí, je prý falešník a šašek. Zajímá ho jenom mamon a jak si pro sebe nahrabat ještě větší bohatství.

 

„Guy Ritchie pro nás není žádný chlap. Chybí mu špetka gentlemanství a dělá ostudu všem dobře vychovaným Britům,“ uvedla jedna z Madonniných kamarádek s tím, že se Guy dokonce ani nikdy nezajímal o víru a duchovno.

Kabalu prý s Madonnou praktikoval jenom kvůli tomu, aby měl doma klid. 

„Zajímají ho pouze peníze. Už když si Madonnu bral, byl pokládán za falešného zlatokopa, kterého uhranula velikost Madonnina konta,“ dodala další kamarádka a zároveň prozradila, že Guy měl před Madonnou vážný vztah s milionářkou Rebeccou Greenovou, kterou opustil právě kvůli královně popu. 

„Měli se brát, jenže Guy si uvědomil, že Madonna je mnohem bohatší, a bude tak mnohem přínosnější pro jeho skomírající režisérskou kariéru. Je to vážně vypočítavý parchant, který Madonně zlomil srdce,“ podotkla nejmenovaná Madonnina přítelkyně.

   
22.10.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme