Bulvár

Madonna zuřila! Obrazovky ji zradily


Vždy a za všech okolností dokonalou zpěvačku Madonnu (50), která nekompromisně vyžaduje dokonalost i od všech ostatních, rozzuřili technici jejího světového turné Sticky & Sweet tour, když během jejího posledního koncertu ve francouzském Nice nezajistili hladký chod několikamilionových mamutích obrazovek. Ty po většinu koncertu zůstaly slepé.

Podle zdroje ze zákulisí se popová diva mohla zbláznit vzteky, protože bez funkčních obrazovek její show ztrácela na dynamice. Navíc ji výpadek natolik rozhodil, že dělala školácké chyby ve zpěvu i v nadrilované choreografii.

„Madonna je na sebe velice tvrdá a nastavuje si ty nejvyšší laťky, takže když něco přestane jít tak, jak má, je zle," uvedl jeden z členů doprovodného týmu s tím, že Američanku s italskou krví v žilách mrzela pokažená show dvojnásob, neboť měla v hledišti spoustu přátel.

„Do Nice speciálně kvůli koncertu přiletěli Victoria a David Beckhamovi, mezi lidmi tančil i Bono Vox z U2 a ve VIP sekci seděl Elton John se svým životním partnerem Davidem Furnishem. Počítám, že technici dostanou vyhazov už jen kvůli tomu, že se Madonna ztrapnila před přáteli," dodal zdroj.
   
28.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Radka27 [*]

  Mám s M. narozeniny v jeden den. Úplě se vžívám do jejích pocitů. Rok připravovat miliardovou šou postavenou na vizuálních efektech a pak partička techniků zvrtá jediný úkol. Asi bych je hned zažalovala nejraději posadila do vězení. To proto, aby mi v nejbližších 24 hodinách nepřišli pod ruku. To vše ale jen psychicky a slovně. Přece jen je každý jen člověk.

  superkarma: 0 28.08.2008, 19:35:04
 2. avatar
  [4] cristy.crow [*]

  barasv: Na mě Madonna působí jako ledová královna. I v soukromí. A to s ní nebydlím zatím

  superkarma: 0 28.08.2008, 17:02:18
 3. avatar
  [3] barasv [*]

  Nedávno jsem viděla moc zajímavý dokument o jednom velkém Madonnině turné... Myslím, že to je skvělá ženská i v soukromí, nic ze sebe nedělá, naopak je na sebe velmi tvrdá a těžce dře, aby se mohla před fanoušky ukázat v tom nejlepším světle... Vůbec se nedivím, že ji pak výpadek techniky vytočil, když znehodnotil její vystoupení... Ona je nejlepší, tak musí mít kolem sebe i nejlepší lidi...

  superkarma: 0 28.08.2008, 13:50:27
 4. avatar
  [2] Eliana [*]

  ... a všiml si někdo toho, že to není schválně...?

  superkarma: 0 28.08.2008, 13:12:35
 5. [1] Pavla_b [*]

  "..uvedl jeden z členů doprovodného s tím..."

  superkarma: 0 28.08.2008, 12:11:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme