Bulvár

Madonna vs. tisk

Madonna se zlobí na bulvární tisk. Její rozčarování je tak veliké, že se rozhodla podat stížnost na britský Syndikát novinářů, který bude v nejbližších dnech posuzovat, jestli bulvár lhal.
Na "hlídacího psa" anglického tisku se Madonna obrátila kvůli nepravdivému článku, který otiskl časopis Heat. Reportéři magazínu vydali zprávu o tom, že je čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka už potřetí v jiném stavu. Podle mluvčí Syndikátu Madonna informace dementovala slovy, že článek byl "lživý a zavádějící".
Ve svém posledním čísle časopis napsal, že zpěvačka v Londýně navštívila známého porodního odborníka. Upozorňoval zároveň na Madonnino rozevláté oblečení. Dalším spolehlivým znamením, že je zpěvačka v očekávání, je podle magazínu skutečnost, že si přestala barvit vlasy. "Některé nastávající matky to dělají," píše se v textu.
Mluvčí Madonny Liz Rosenbergová uvedla, že na informaci není nic pravdivého. "Není to pravda a není to přesné. Začala si vlasy barvit na hnědo, protože už nechtěla být blondýnou, to přece není žádný důkaz toho, že je těhotná," řekla.
Manželka anglického režiséra Guye Ritchieho má šestiletou dceru Lourdes z krátkého vztahu s Carlosem Leonem a dvouletého Rocca, kterého má se svým mužem. Syndikát novinářů řekl, že bude kontaktovat časopis Heat a žádat vysvětlení. Pokud magazín své informace neobhájí, bude asociace posuzovat, zda Heat neporušil etický novinářský kodex. I kdyby však k takovému závěru došel, k trestnímu stíhání nedojde. Dodržování kodexu je totiž dobrovolné.
   
07.02.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [3] Drahuška [*]

    Proč dělat z komára velblouda???

    superkarma: 0 07.02.2003, 15:40:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme