Bulvár

Madonna si užívá s A-Rodem ještě před rozvodem!


Madonna (50) ještě nemá ani razítko na rozvodových papírech, a už vyšlo najevo, že se v posledních měsících svého umírajícího manželství s Guyem Ritchiem (40) stýká se svou novou láskou. Je to baseballový hráč Alex Rodriguez, řečený A-Rod, kvůli němuž byla popová diva již v minulosti obviněna z mimomanželského poměru.

Podle všeho se zamilovaný páreček tajně schází. Oba jsou rozhodnuti svůj vztah i nadále pěstovat, než s ním budou moci vyjít na veřejnost, což nebude dříve než po dokončení rozvodových tahanic.

Madonna je do A-Roda bláznivě zamilovaná. Našla v něm všechno, co v Guyovi nenašla ani náznakem. Milujícího, obětavého muže, který nestaví svou kariéru nad její, a co je důležitější, nestaví ji ani nad rodinu,“ uvedl zdroj z blízkosti nového páru. Jak dodal, nyní jsou si Madonna s Alexem ještě blíž poté, co vešel ve známost plánovaný rozvod, který jako sup mršinu sleduje celý svět.

I když Madonna s Guyem už poslední rok intimně ani jinak nežila, je z nadcházejícího rozvodu špatná. Alex jí v těchto krizových časech moc pomáhá a podporuje ji,“ dodal zdroj.

Bez nové lásky by prý Madonna byla úplně ztracená, protože je na mužích prostě závislá.

 

   
17.10.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme