Bulvár

Madonna se ve 45 letech naučila pít pivo

Madonna se po boku svého manžela Guye Ritchieho naučila pít. Přiznala to minulý týden v televizním pořadu Páteční noc s Jonathanem Rossem, který běží na jedné z britských stanic. Zpěvačka tam mluvila o svém rodinném životě a také o tom, jaké to je přestěhovat se z konzumní Ameriky do konzervativní Anglie.

Co vlastně Madonně přineslo přistěhování se do Londýna za jejím manželem? "Chodíme spolu na pivo a krmit kachny. Také hodně čteme a povídáme si," řekla Madonna po chvilce přemýšlení. Do Ameriky by se už prý vrátit nechtěla. "Tady je větší pohoda," přiznala zpěvačka, která letos oslaví pětačtyřicáté narozeniny. Nevadí jí prý ani fakt, že se musela naučit řídit auto na opačné straně.

Londýn jí zřejmě učaroval také množstvím klidných hospod a hospůdek, které by v americkém velkoměstě hledala jen těžko. "Předtím, než jsem potkala Guye, jsem nikdy nepila. Pít pravé světlé pivo mě naučil on," řekla Madonna. Jak sama dodala, stala se z ní teď "jedna z těch pijáckých londýnských holek". S její láskou k alkoholu to však není nijak horké. "Já bych byla opravdu levné rande," zavtipkovala Madonna. "Vypiju totiž maximálně jedno malé pivo. Se mnou by si kluk nemusel dělat starosti," dodala. Jednou se jí prý v hospodě U psa a kachny podařilo vypít hned dvě malá piva. "Motal se mi jazyk a zvrhla jsem sklenici ze stolu," zavzpomínala Madonna na kocovinu.

Zpěvačka také prozradila, jak se doma s manželem oslovují. Guy říká Madonně "ženo" nebo "potvůrko". Ona na něj zase volá "ty můj starej chlape".

Život v britské metropoli je prý s Amerikou nesrovnatelný. Když Madonna přijela poprvé do Londýna na návštěvu za svým tehdy budoucím manželem, dýchl na ni zvláštní klid. "Chodíme hodně do kina a čteme si hodně knížek. Také si hodně povídáme s přáteli. Můj manžel miluje povídání," libuje si Madonna.  

   
12.05.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Mersi [*]

  Barbara Halčáková zo skupiny MC Erik@Barbara (možno ju poznáte), vravela, keď bola v Amerike, tak sa stretla s Madonou, dokonca ju pozvala k svojmu stolu, že bola príjemná, milá, vtipkovala a vôbec nemala nejaké maniere

  superkarma: 0 12.05.2003, 12:55:12
 2. avatar
  [1] tutik [*]

  rozhovor na BBC jsem videla a Madonna je mi razem moc sympaticka :) Ma dobry smysl pro humor Skoda, ze se sem nevejde cely rozhovor, nektere veci takhle vystrizene z kontextu nevyzni...
  Jano - ty si ten rozhovor videla???

  superkarma: 0 12.05.2003, 11:36:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme